Липень 20, 2019
МедиаБизнес
Користувач
Пароль
 
ТБПресаРадіоЗовнішня рекламаКіноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Головна  /  Рубрики

Українська версія працює в режимі архіву. Про відновлення роботи української версії МедіаБізнесу буде повідомлено додатково

Жовтень 24, 2013

Прем’єра на «Мега»: проект «Підроблена історія» - «МедіаБізнес» Надрукувати

To get English translation, please, send a request to info@mediabusiness.com.ua <br>
Детальніше...
Вересень 1, 2009

Кому воно взагалі потрібно – цифрове мовлення? Надрукувати

Навмисно назвав першу статтю, присвячену III Міжнародному форуму «Цифрове мовлення в Україні », саме так. Адже, нажаль, саме так сьогодні можна визначити ставлення до цього майже на всіх рівнях. Це відчувається геть всюди – від простого глядача аж до керівництва держави. І найголовніша проблема, що навіть середня ланка фахівців, саме тих, хто ще півроку тому обговорював цю тему, сьогодні просто «вимкнулися».
Січень 20, 2009

Реклама на «Інтері» подешевшала, на СТБ - подорожчала Надрукувати

Експертна група Kwendi порівняла ціни на розміщення реклами сейлз-хаусів групи «Інтер» за 2008 і 2009 роки. Згідно з даними експертів, в середньому ціни 2009 року виявились на 7% нижчими, ніж в 2008 році. Найбільше зростання ціни в СТБ - 20%, а найбільше зниження - 18% - у телеканалу «Інтер».
Січень 20, 2009

Каналу «1+1» доведеться прийняти умови ринку Надрукувати

Генеральний директор Publicis Group Ukraine Олег Попенко прокоментував прайси сейлз-хаусів групи "Інтер", на розміщення реклами на ТБ в 2009 році. На думку Олега Попенко каналу «1+1», який досі не домовився з ринком про ціни на 2009 рік, доведеться прийняти умови продиктовані лідером.

Рекламодавці не можуть підрахувати свої витрати Надрукувати

Криза ліквідності позбавила рекламний ринок Росії звичної системи координат: вперше за останні дев'ять років медіакомпанії зіткнулися з падінням попиту на рекламу. Восени рекламодавці почали відкликати заплановану в ЗМІ й на вуличних конструкціях рекламу, незважаючи на штрафи, а з бюджетом на 2009 рік визначаються досі.
Січень 8, 2009

«1+1» оплатить дослідження загальнонаціональної панелі Надрукувати

Як розповіла виконавчий директор Індустріального телевізійного комітету (ІТК) Катерина Котенко, замовниками піплметричних вимірювань в містах із населенням менше 50 тис. чоловік стануть канал «1+1» і рекламний холдинг Publicis Worldwide. Цю домовленість було досягнуто в кінці грудня 2008 року.

Андрій Луцків: «Починається війна не в середині медіа, а між ними» Надрукувати

Директор компанії «Комунікаційний альянс» – Андрій Луцків про запуск у 2009 році двох моніторингових проектів, велике майбутнє українського інтернету та альтернативу нинішнім телевізійним панелям – в інтерв’ю «МедіаБізнесу»
Грудень 22, 2008

Вальдемар Дзікі: «Ваш ринок отримав вдвічі сильніший удар, ніж в інших країнах» Надрукувати

Генеральний директор телеканалу «Україна» Вальдемар Дзікі живе в двох країнах: рідній Польщі й робочій Україні. Через декілька днів Польща святкуватиме Різдво, тому всі важливі ділові переговори та підготовку каналу до Нового року Дзікі постарався закінчити раніше за своїх українських колег. Своє бліц-інтерв'ю «МедіаБізнесу» він дав перед  святковими канікулами.
Грудень 18, 2008

«Пріоритет» тримається за Україну Надрукувати

Московський офіс одного з найбільших будинків продажів реклами «Відео Інтернешнал» і Central Media European (СМЕ) почали процедуру розірвання контракту між київським представництвом «Відео Інтернешанл – Пріоритет» і телеканалом «1+1» (належить СМЕ). Учасники ринку вважають, що, втративши свого основного клієнта – «1+1» – «Пріоритет» буде змушений залишити український ринок. Проте, за інформацією «МедіаБізнесу», зараз «Пріоритет» проводить перемовини з каналами, які можуть стати гідною заміною «плюсам».
Грудень 17, 2008

«Сфера» відкрилась першою Надрукувати

«Сфера-ТБ» стала першим сейлз-хаусом, що відкрив мережу на січень 2009 року. «Ми готові до розміщення реклами на каналах ТРК Україна, ТРК Київ, ТРК Футбол, MTV-Україна, 5-й канал, канал 24, «Наше кіно», RTVi, А-one», - сказала «МедіаБізнесу» Оксана Гончар, директор «Сфери-ТБ».
Грудень 17, 2008

Український інтернет замерзне в січні Надрукувати

Аналогічна проблема існує й на ринку інтернет-реклами, проте питання переходу на гривневі прайси не постає так гостро через високу конкуренції. Директор інтернет-агентства Target Media Group Ukraine Сергій Ковпак сказав, що його компанія просто відмовляється від співпраці з майданчиками, які встановлюють ціни в доларах і починає співпрацювати з іншими сайтами. «Ми просто не знаємо, як розраховуватись в доларах. Адже курс долара міняється щодня, а процес розміщення і оплати реклами займає значно більше часу», - сказав пан Ковпак.
Грудень 12, 2008

Рекламні видатки в 2009 році скоротяться мінімум на 10% Надрукувати

Незважаючи на те, що більшість компаній досі не затвердили свої рекламні бюджети на 2009 рік, для учасників ринку вже очевидно -  наступного року видатки на рекламу скоротяться, як мінімум, на 10%. Телебачення, на думку представників компаній,  постраждає в цій ситуації найменше серед інших рекламних каналів.
Грудень 11, 2008

Андрій Уреньов «Наша аудиторія – це платоспроможні люди» Надрукувати

З початку грудня телеканал «MTV Україна» почали транслювати в соціальному пакеті кабельного оператора «Воля кабель». Про те, яка мета цього кроку, плани на майбутній рік і вплив кризи на розвиток каналу «МедіаБізнесу» розповів програмний директор «MTV Україна» Андрій Уреньов.
Грудень 4, 2008

Олександр Роднянський: «Я розчарований не українським ринком, а телебаченням загалом» Надрукувати

Минуло два місяці відтоді, як засновник телеканалу «1+1» Олександр Роднянський цілком відійшов від свого дітища. Цього тижня він приїхав до Києва, щоб презентувати трейлер до найбільш масштабного фільму російського кінематографа останніх десятиріч – «Заселеного острова». На цю стрічку продюсер Роднянський витратив чотири роки. Про «Заселений острів», своє ставлення до змін на «1+1» та наміри повернутися до режисури він розповів в ексклюзивному інтерв’ю «МедіаБізнесу».

В рекламі та медіа стало менше роботи Надрукувати

За даними одного з найбільших сайтів з пошуку роботи hh.ua кількість робочих місць в професійних сферах «Маркетинг, реклама, PR» та «Мистецтво, розваги, мас-медіа» продовжує зменшуватися. Тим часом, збільшується кількість пропозицій з боку кандидатів
Грудень 2, 2008

«Заселений острів» за $40 млн Надрукувати

Вчора у Києві показали частину фільму «Заселений острів», знятого за однойменним романом письменників-фантастів Аркадія та Бориса Стругацьких. 35-хвилинний трейлер стрічки до столиці привезли російський режисер, актор і телеведучий Федір Бондарчук та продюсер Олександр Роднянський. На проект витрачені безпрецедентні гроші – близько $40 млн і чотири роки копіткої праці. Побоюючись піратства, перед показом «нарізки» фільму операторів просять вимкнути камери.
Грудень 1, 2008

MTV Ukraine став соціальним Надрукувати

Музичний канал MTV Ukraine домовився з найбільшим кабельним провайдером «Воля кабель» про трансляцію в соціальному пакеті. Таким чином MTV Ukraine має намір збільшити свою аудиторію в декілька разів.
Листопад 28, 2008

Найважливіше на екрані Надрукувати

Телеканал «Інтер» відчув істотні втрати минулого тижня (17-23 листопада) – його частка знизилася від майже 20% до 17,5%. Відзначимо, що «Інтер» падає вже третій тиждень і на цьому зниженні виграли «1+1», Новий, СТБ і «Україна». Проте, перестановки місць телеканалів в рейтингу не відбулося, кожен залишився на своїй колишній позиції, що свідчить про значний «запас міцності» «Інтера»
Листопад 27, 2008

Продюсер "Танців із зірками" Олександр Лозинський покинув «1+1» Надрукувати

Телеканал «1+1» втратив одного зі своїх старожилів. Цього тижня заяву на звільнення написав директор зовнішнього виробництва студії «1+1» Олександр Лозинський. Про це він повідомив «МедіаБізнесу». На каналі Лозинський працював останні 13 років і був продюсером трьох сезонів «Танців із зірками» та інших розважальних проектів.
Листопад 26, 2008

Андрій Партика: «Ми віримо, що криза буде короткою» Надрукувати

Через економічну нестабільність найбільший продавець непрямої реклами на телебаченні «Нова комерційна телегрупа» (НКТ - продає непряму рекламу на каналах ICTV, «Новий» та СТБ) змушений переглянути свої прогнози зростання прибутків в 2008 році з 30% до 17%. Новий прогноз міг бути й гіршим, якби не особливість ринку: основні спонсори на телебаченні -  алкогольні бренди - збільшили рекламні бюджети й частково компенсували згортання маркетингової активності інших категорій продуктів. Про ситуацію на ринку непрямої телереклами та про те, як розвивається компанія, «Медіабізнесу» розповів генеральний директор НКТ Андрій Партика.
Казус Барни та симптоми для ЗМІ

Народний депутат послав журналіста на три літери та назвав “представником нетрадиційної сексуальної орієнтації”. Сенсація? Ні, досить буденна ситуація, яка вже нікого особливо не дивує в нашій країні. Можливо, кулаки поки виглядали б більш незвичним способом спілкування, але слава богу минулося. На цей раз. Але “спецій” конкретному епізоду додала наступна заява нардепа з припущенням “націоналізувати канал”, на якому працює той самий журналіст.
Игра Го и Programmatic TV

Наши бабушки и дедушки подчеркивают фломастером время выхода любимых программ в “Теленеделе”, а игроки в Го расставляют камни на доске. Что между ними общего? И те, и другие стремятся максимизировать некую функцию. А там, где максимизация, там и математика. А где математика, там компьютеры. И пошло – поехало. В марте 2015 года компьютерная программа AlphaGo обыграла мирового чемпиона в Го со счетом 4-1. Пришло время компьютеру сразиться с бабушками в “Теленеделю”.
В Киеве прошла презентация «Женского Квартала»

В столице состоялась презентация нового большого проекта студии «Квартал 95» – «Женский Квартал». Мероприятие проходило в шоу-руме Oh My Look!. На презентации присутствовали все 14 участниц «Женского Квартала».
Яким буде «Телетріумф» 2019

 МедіаБізнес поспілкувався с головою Індустріального телевізійного комітету (ІТК) Ігорем Ковалем про те, які зміни чекають головну Телевізійну премію України.
Вийшов офіційний трейлер фільму «Людина з табуретом».

«Людина з табуретом» – фільм про подорож довжиною в життя. Фільм, що з любов'ю розповість про шалені пригоди і долю режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Фільм вийде на екрани кінотеатрів уже цієї зими. 
  


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter