Липень 19, 2019
МедиаБизнес
Користувач
Пароль
 
ТБПресаРадіоЗовнішня рекламаКіноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Головна  /  Рубрики

Українська версія працює в режимі архіву. Про відновлення роботи української версії МедіаБізнесу буде повідомлено додатково

Січень 15, 2009

Будівельна преса піде під знос Надрукувати

Після новорічних свят рекламодавці суттєво уріжуть бюджети, а деякі взагалі перейдуть на сухий пайок. До останніх можна віднести будівельні компанії, по яких криза вдарила чи не найболючіше. Більшість будмайданчиків країни заморожено. А отже у девелоперів просто відпала потреба рекламувати себе. За оцінками медіаекспертів, це суттєво позначиться на об’ємі профільних видань та їх якості. А вже до осені 2009 року з цього сегменту зникне від 20% до 30% видань.
Детальніше...

Рекламодавці не можуть підрахувати свої витрати Надрукувати

Криза ліквідності позбавила рекламний ринок Росії звичної системи координат: вперше за останні дев'ять років медіакомпанії зіткнулися з падінням попиту на рекламу. Восени рекламодавці почали відкликати заплановану в ЗМІ й на вуличних конструкціях рекламу, незважаючи на штрафи, а з бюджетом на 2009 рік визначаються досі.

Андрій Луцків: «Починається війна не в середині медіа, а між ними» Надрукувати

Директор компанії «Комунікаційний альянс» – Андрій Луцків про запуск у 2009 році двох моніторингових проектів, велике майбутнє українського інтернету та альтернативу нинішнім телевізійним панелям – в інтерв’ю «МедіаБізнесу»

В рекламі та медіа стало менше роботи Надрукувати

За даними одного з найбільших сайтів з пошуку роботи hh.ua кількість робочих місць в професійних сферах «Маркетинг, реклама, PR» та «Мистецтво, розваги, мас-медіа» продовжує зменшуватися. Тим часом, збільшується кількість пропозицій з боку кандидатів
Листопад 26, 2008

«Эксперт Украина» втрачає людей Надрукувати

Діловий тижневик «Эксперт Украина» відчув економічну кризу на собі. Через брак фінансування його співробітникам кілька місяців поспіль не виплачували зарплатню. У результаті – велика частина творчого колективу журналу написала заяви на звільнення за власним бажанням
Листопад 20, 2008

Руперт Мердок: Інтернет не знищить газети Надрукувати

Руперт Мердок розвінчав припущення про те, що Інтернет знищить газети, зазначивши, що деякі колеги фаталісти, котрі передбачали свою смерть - «циніки, що заблукали».

Український рекламний ринок: погляд збоку Надрукувати

В період економічної кризи за розвитком подій в Україні спостерігають європейські аналітики. Британська дослідницька компанія Fairbrother Lenz Eley надала «Медіабізнесу» свої оцінки перспектив розвитку медіаринку наступного року, в умовах економічного спаду. Розвиток телевізійного ринку в Україні й інших європейських країнах коментує аналітик Fairbrother Lenz Eley Річард Едвардс.

Тетяна Попова: «Основний період паніки ми вже пережили» Надрукувати

«МедіаБізнес» продовжує повідомляти про вплив економічної кризи на український медіаринок. У попередньому  матеріалі рекламодавці розповіли, яким чином вони планують свої рекламні бюджети на 2009 рік. Зміни, що відбуваються на ринку реклами, коментує керівник-партнер рекламного агенства MediaExpert Тетяна Попова.  
Листопад 5, 2008

«Новая» газета скористалась кризою Надрукувати

В той час, як багато видань в умовах економічної кризи скрочують кількість сторінок та періодичність видань, газета „Новая” (входить в медіахолдинг „Главред-Медиа”) перейшла з щотижневого формату на щоденний  і в 2,5 рази збільшила штат співробітників. Видавці газети мають намір інвестувати в проект декілька мільйонів доларів і протягом 5,5 років вивести проект на самооплатність. Учасники ринку вважають, що для успішної конкуренції „Новой” потрібно забезпечити високу якість контенту, оскільки ніша платних щоденок практично не заповнена.

PEOPLEnet програв в суді проти Starcom Надрукувати

Сьогодні Господарський суд Києва відмовився задовольнити позов мобільного оператора PEOPLEnet  проти рекламного агенства Starcom. В своєму позові мобільний оператор вимагає визнати недійсним договір на суму 28,7 млн. грн., укладений з РА в 2006 році. Юристи, що представляють інтереси PEOPLEnet обіцяють оскаржити оголошене сьогодні рішення найближчими днями. Юристи, що репрезентують інтереси Starcom , переконані, що апеляція PEOPLEnet затягне розгляд як мінімум ще на 2-3 місяці.
Листопад 3, 2008

Економічна криза «обріже» наклади преси Надрукувати

Українські видавці потроху призвичаюються працювати у стані легкого шоку від постійної економічної тряски. Вартість паперу й поліграфічних послуг росте по кілька разів на день. За оцінками експертів, через два тижні вона сягне апогею і більше не повернеться на попередні позиції. Лише протягом жовтня кількість замовлень на папір скоротилася на 30-40%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Жовтень 27, 2008

«Країна» відклала старт Надрукувати

Запланований на 14 листопада вихід нового україномовного журналу «Країна» відклали через економічну кризу. Зараз у редакції випустили кілька пілотів майбутнього тижневика й обіцяють, що на торгівельних ятках «Країна» з’явиться до кінця року. Хоч найімовірніше й трохи меншою за об’ємом, ніж планувалося.
Жовтень 24, 2008

Медіаринок відбере професіоналів Надрукувати

Зменшення маркетингових бюджетів усіх категорій рекламодавців може призвести до сповільнення зростання зарплат у галузях реклами та медіа. Водночас скоротиться попит на кадри. У жовтні фахівці у галузі маркетингу та реклами почали активно шукати нову роботу, тоді як кількість вакансій на цьому ринку помітно скоротилася. Учасники ринку, втім, вважають, що така ситуація матиме наслідком загальне підвищення рівня професіоналізму у галузях медіа та реклами.

Рейтинг медіа-агенцій та медіагруп України-2008 Надрукувати

Всеукраїнська рекламна коаліція за підтримки редакції сайту Sostav.ua провела дослідження і склала рейтинг медіа-агенцій та медіагруп України.
Жовтень 21, 2008

Суд зобов'язав «7 плюс 7 Медіа» виплатити борги Надрукувати

Минулого тижня набуло чинності рішення Господарського суду міста Києва на користь медіаагенції Nostra Communications проти видавництва «7 плюс 7 Медіа». Суд зобов'язав відповідача у повному обсязі повернути агенції передоплату, отриману за відкликані рекламні розміщення. Сума боргу становить 14 тис. грн.
Жовтень 16, 2008

ICTV зупинив показ проекту «Кому належить Україна?» Надрукувати

Телеканал ICTV припинив показ спільного з газетою «Коммерсантъ» проекту «Кому належить Україна?». У ICTV пояснили, що показ призупинено, аби інформацію, котру розкривають у програмі, не було використано як інструмент політичної боротьби.

Учасники рекламного ринку - про наслідки кризи Надрукувати

Світова криза змусила компанії різних галузей економіки скоротити свої рекламні бюджети. Перш за все зниження маркетингової активності спостерігається у представників кондитерської, фармацевтичної та банківської галузей. Учасники ринку висловили свої думки про те, які наслідки матимуть для українського ринку реклами скорочення рекламних бюджетів.

Рекламі напророчили невтішне майбутнє Надрукувати

Світова економічна криза відбилася й на українському рекламному ринку. Галузевики підтверджують, що рекламодавці скорочують бюджети, виділені на рекламу до кінця 2008 року. Перш за все скорочення бюджетів спостерігаються у банківській, кондитерській, фармацевтичній та косметичній галузях. Учасники ринку припускають, що як криза затягнеться, то наступного року зростання рекламного ринку може не бути.

Рекламний ринок отримав допомогу згори Надрукувати

У зв'язку з рішенням Президента про розпуск Верховної Ради і призначенням дати нових виборів рекламний ринок України має змогу заробити додатково $70-90 млн. Однак на відміну від минулого року, коли з $90 млн, витрачених на виборчу кампанію, близько $70 млн. заробили телеканали, цього року виграють оператори зовнішньої реклами.
Жовтень 9, 2008

Independent Media запустить українську версію журналу National Geographic Надрукувати

ВД Independent Media Sanoma Magazines Ukrainе видаватиме журнал National Geographic в Україні. Цю інформацію «МедіаБізнесу» сьогоді підтвердили у видавничому домі. Перший номер української версії National Geographic вийде у грудні 2008 року. Головним редактором призначено Ольгу Крижановську, яка раніше очолювала журнал «Новинар». Ліцензію на видання журналу в Україні Independent Media придбав у географічної спілки National Geographic Society.
Казус Барни та симптоми для ЗМІ

Народний депутат послав журналіста на три літери та назвав “представником нетрадиційної сексуальної орієнтації”. Сенсація? Ні, досить буденна ситуація, яка вже нікого особливо не дивує в нашій країні. Можливо, кулаки поки виглядали б більш незвичним способом спілкування, але слава богу минулося. На цей раз. Але “спецій” конкретному епізоду додала наступна заява нардепа з припущенням “націоналізувати канал”, на якому працює той самий журналіст.
Игра Го и Programmatic TV

Наши бабушки и дедушки подчеркивают фломастером время выхода любимых программ в “Теленеделе”, а игроки в Го расставляют камни на доске. Что между ними общего? И те, и другие стремятся максимизировать некую функцию. А там, где максимизация, там и математика. А где математика, там компьютеры. И пошло – поехало. В марте 2015 года компьютерная программа AlphaGo обыграла мирового чемпиона в Го со счетом 4-1. Пришло время компьютеру сразиться с бабушками в “Теленеделю”.
В Киеве прошла презентация «Женского Квартала»

В столице состоялась презентация нового большого проекта студии «Квартал 95» – «Женский Квартал». Мероприятие проходило в шоу-руме Oh My Look!. На презентации присутствовали все 14 участниц «Женского Квартала».
Яким буде «Телетріумф» 2019

 МедіаБізнес поспілкувався с головою Індустріального телевізійного комітету (ІТК) Ігорем Ковалем про те, які зміни чекають головну Телевізійну премію України.
Вийшов офіційний трейлер фільму «Людина з табуретом».

«Людина з табуретом» – фільм про подорож довжиною в життя. Фільм, що з любов'ю розповість про шалені пригоди і долю режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Фільм вийде на екрани кінотеатрів уже цієї зими. 
  


Итальянские мебельные ручки ручки для кухонной мебели knob-house.com

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter