Червень 20, 2019
МедиаБизнес
Користувач
Пароль
 
ТБПресаРадіоЗовнішня рекламаКіноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Головна  /  Рубрики

Українська версія працює в режимі архіву. Про відновлення роботи української версії МедіаБізнесу буде повідомлено додатково

Серпень 14, 2008

Зовнішня реклама піднімає ціни Надрукувати

Оператори зовнішньої реклами мають намір підняти свої розцінки мінімум на 30%. На такий крок їх штовхає зростання вартості виробництва та обслуговування парку носіїв. Однак великі клієнти, у яких угоди укладено до кінця року, легких перемов не обіцяють. Тому масове підвищення цін можливе не раніше, ніж 2009 р.
Детальніше...

Рекламісти поліпшили прогноз обсягів рекламного ринку на 2008 р. Надрукувати

Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) оприлюднила уточнений прогноз обсягів рекламно-комунікаційного ринку України на 2008 р. Прогнозована цифра зросла на $2 млн - від $2,302 млрд до $2,305 млрд – за рахунок внутрішньої реклами. Водночас очікування щодо ТБ, радіо та транспортної реклами погіршилися.

P&G і Unilever урізали рекламні бюджети Надрукувати

Найбільші рекламодавці у світі та Україні – Procter & Gamble і Unilever –  значно урізали рекламні бюджети у ІІ кварталі 2008 р. Цим, як пише AdAge, вони значно стурбували медіаринок, який покладався на відносну стабільність найбільших рекламодавців.
Серпень 5, 2008

Зовнішня реклама: частки товарних груп у І півріччі 2008 р. Надрукувати

Сумарний бюджет зовнішньої реклами України у першому півріччі 2008 р. становив $ 106,8 млн і, порівняно з першими шістьма місяцями минулого року, зріс на 20,4%. Показник добрий, проте минулого року ринок зростав динамічніше: у першому півріччі 2007-го, порівняно з аналогічним періодом 2006-го, загальний бюджет українського аутдору збільшився на 22,1%. Склад Топ-10 товарних груп не змінився, однак місця перерозподілилися.

Що було, що буде, чим серце заспокоїться: глобальний медіапрогноз PricewaterhouseCoopers' 2008 Надрукувати

Компанія PricewaterhouseCoopers, що надає консультаційні й аналітичні послуги, цього тижня оприлюднила прогноз розвитку медіасфери на найближчі п'ять років. Джеймс О'Шонессі (James O'Shaughnessy), голова правління PricewaterhouseCoopers Entertainment & Media Practice у Нью-Йорку, та Марсель Фенез (Marcel Fenez), керівний партнер компанії у Гонконзі, зазначили, що звіт звертає увагу на зростання ринків, що розвиваються, та безпрецедентні успіхи сформованих ринків.
Липень 25, 2008

Топ-рекламодавці зовнішньої реклами. Червень'08 Надрукувати

У червні за кількістю задіяних рекламних площин і далі лідирують тютюнові компанії та оператори мобільного зв'язку. Перше місце знову дісталося компанії J.T.I. Оператори «Київстар» та МТС опинилися, відповідно, на другому і третьому місцях.
Липень 24, 2008

Мобільні оператори перерозподіляють рекламні бюджети Надрукувати

Одна з найбільших категорій рекламодавців – оператори мобільного зв'язку - незважаючи на насичення ринку зв'язку, поки не збираєтьс зменшувати свої рекламні бюджети. Однак частка її реклами на ТБ буде скорочуватися на користь зовнішньої реклами та BTL.

Маркетингові бюджети скоротять Надрукувати

Маркетингові бюджети великих рекламодавців на наступні 18 місяців зазнають найбільшого падіння з часів терористичної атаки 11 вересня 2001 року. Про це свідчать дані Bellwether Report - звіту Інституту практиків реклами (Institute of Practitioners in Advertising), котрий вважається авторитетним показником стану рекламного ринку.
Липень 1, 2008

Топ-рекламодавці зовнішньої реклами. Травень'08 Надрукувати

За кількістю задіяних рекламних площин у травні, як і раніше, лідирували тютюнова компанія та оператори мобільного зв'язку. На перше місце за цим показником знову вийшла компанія J.T.I. Оператори «Київстар» та МТС посіли, відповідно, друге і третє місця, причому розрив між ними був незначним. Особливістю травня стало те, що до топ-10 найбільших рекламодавців увійшли: компанія BBH (сьоме місце протягом місяця), а також Nestle (у першій половині місяця) і «Баядера» (у другій половині місяця).

Олександр Гороховський: «Медійній агенції вже недосить обмежуватися медіа» Надрукувати

Директор і співвласник РА АІТІ Олександр Гороховський розповів «МедіаБізнесу» про те, коли і на яких умовах міжнародна група Carat купить агенцію. У найближчому майбутньому, на його погляд, прихід інших великих рекламно-комунікаційних холдингів малоймовірний. П. Гороховський також поділився своїм баченням останніх тенденцій на ринку і визначив напрями, які посилюватиме його агенція у зв'язку з цими явищами.

Mind Share забрав «Фокстрот» у Media Direction Надрукувати

Медіаагентство Mind Share перемогло в тендері на стратегічне планування і закупку реклами на телебаченні для ТМ «Фокстрот». Раніше найбільший український рітейлер побутової техніки працював з агентством Media Direction. Медійний бюджет «Фокстроту» не розголошується, однак відомо, що цей рітейлер входить до числа 20-30 найбільших рекламодавців України.

Тренер, який грає Надрукувати

На українському ринку реклами зараз активно дискутується тема співпраці РА MediaExpert з компанією «Телесистеми України» (ТМ PEOPLEnet). Генеральний директор агентства Тетяна Попова в інтерв'ю «МедіаБізнесу» відзначила, що умовами співпраці вона задоволена. Також пані Попова розповіла про стратегію MediaExpert, як партнера Havas media в Україні, та надала свій прогноз розвитку українського ринку реклами на найближчий час.
Червень 13, 2008

Expert Group прорвався до центру Харкова Надрукувати

Київському операторові зовнішньої реклами Expert Group дозволили розмістити 56 рекламних конструкцій у центрі м. Харкова. Для цього компанії довелося докласти немало зусиль: у місті діє неформальний мораторій на розміщення рекламних конструкцій у центрі. В обмін на експонування Expert Group пообіцяв місцевій владі ушляхетнити вулиці кованими огорожами. Інші учасники ринку вважають, що встановлення тих носіїв, які хоче розмістити Expert Group, не передбачене нормативами.
Червень 12, 2008

Медіаактивність українських телеканалів на носіях зовнішньої реклами, 1 квартал 2008 Надрукувати

Загальні витрати всіх телеканалів України на зовнішню рекламу в першому кварталі поточного року, з урахуванням можливих знижок, склали близько 8,9 млн грн. За витратами на аутдор з суттєвим відривом виділились «Новий канал», ICTV, «Україна», «1+1», «Інтер».

PEOPLEnet прорвав блокаду ринку? Надрукувати

Із таким запитанням «МедіаБізнес» звернувся до своїх читачів. Нагадуємо, нещодавно MediaExpert узявся за медійне обслуговування ТМ PEOPLEnet (компанія «Телесистеми України»). Раніше  «Телесистеми України» вирішили не виплачувати РА Starcom (холдинг Publicis Groupe Ukraine) 10 млн грн за надані послуги, через що Publicis Groupe Ukraine закликав рекламну громадськість бойкотувати неплательника. Чи може згода MediaExpert обслуговувати ТМ PEOPLEnet бути розцінена як «прорив блокади»? Публікуємо думки наших читачів.

MediaExpert займеться медійним обслуговуванням PEOPLEnet Надрукувати

РА MediaExpert (партнер холдингу Havas media) перемогла у тендері на комплексне рекламне обслуговування телекомунікаційної компанії «Телесистеми України» (ТМ PEOPLEnet). Про це «МедіаБізнесу» повідомила Тетяна Попова, генеральний директор агенції. Бюджет тендера не розголошується.
Червень 5, 2008

Бої за меблі Надрукувати

Одеса - єдине українське місто, в якому комплексно підійшли до питання «вуличних меблів». Однак уже перший конкурс дизайнерських проектів із благоустрою центральної, найбільш ласої для зовнішників, частини міста завершився скандалом. Переможця не оголосили досі (конкурс відбувся у травні). Рішення журі заблокували учасники конкурсу, і тепер переможця визначають суди. Ціна питання - $2-3 млн рекламних надходжень на рік.

«Ринок іде в напрямку дедалі більшої спеціалізації» Надрукувати

Іспанець Ампеліо Плаза - виконавчий директор міжнародної групи Havas Media у Європі, на Близькому Сході та в Африці. «МедіаБізнесу» вдалося поспілкуватися з ним під час 9-го Київського фестивалю реклами, на якому він очолював медіа-журі. Пан Плаза розповів, які медіа він вважає найперспективнішими і яким чином має розвиватися телебачення, щоб утримати глядача.

Добра «трієчка» Надрукувати

Ольга Пересільд і Олег Попенко входять до складу медіа-журі, яке оцінює роботи на конкурсі медіа-проектів 9-го Київського міжнародного фестивалю реклами. «МедіаБізнесу» вони розповіли про свої враження від конкурсних робіт. На їхній погляд, роботи дуже креативні і нестандартні. Однак якщо порівнювати з роботами, представленими на світових фестивалях, їм можна поставити лише тверду «трієчку». Але переможцям конкурсу (їх буде оголошено 30 травня, в останній день роботи КМФР) журі пророкує перемогу і в «Каннських левах».
Травень 28, 2008

Топ-рекламодавці зовнішньої реклами. Квітень'08 Надрукувати

У квітні за кількістю задіяних рекламних площин лідерами знову стали тютюнові компанії та оператори мобільного зв'язку. Компанії J.T.I. і МТС за цим показником посіли, відповідно, перше та друге місця.
Казус Барни та симптоми для ЗМІ

Народний депутат послав журналіста на три літери та назвав “представником нетрадиційної сексуальної орієнтації”. Сенсація? Ні, досить буденна ситуація, яка вже нікого особливо не дивує в нашій країні. Можливо, кулаки поки виглядали б більш незвичним способом спілкування, але слава богу минулося. На цей раз. Але “спецій” конкретному епізоду додала наступна заява нардепа з припущенням “націоналізувати канал”, на якому працює той самий журналіст.
Игра Го и Programmatic TV

Наши бабушки и дедушки подчеркивают фломастером время выхода любимых программ в “Теленеделе”, а игроки в Го расставляют камни на доске. Что между ними общего? И те, и другие стремятся максимизировать некую функцию. А там, где максимизация, там и математика. А где математика, там компьютеры. И пошло – поехало. В марте 2015 года компьютерная программа AlphaGo обыграла мирового чемпиона в Го со счетом 4-1. Пришло время компьютеру сразиться с бабушками в “Теленеделю”.
В Киеве прошла презентация «Женского Квартала»

В столице состоялась презентация нового большого проекта студии «Квартал 95» – «Женский Квартал». Мероприятие проходило в шоу-руме Oh My Look!. На презентации присутствовали все 14 участниц «Женского Квартала».
Яким буде «Телетріумф» 2019

 МедіаБізнес поспілкувався с головою Індустріального телевізійного комітету (ІТК) Ігорем Ковалем про те, які зміни чекають головну Телевізійну премію України.
Вийшов офіційний трейлер фільму «Людина з табуретом».

«Людина з табуретом» – фільм про подорож довжиною в життя. Фільм, що з любов'ю розповість про шалені пригоди і долю режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Фільм вийде на екрани кінотеатрів уже цієї зими. 
  


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter