Червень 20, 2019
МедиаБизнес
Користувач
Пароль
 
ТБПресаРадіоЗовнішня рекламаКіноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Головна  /  Рубрики

Українська версія працює в режимі архіву. Про відновлення роботи української версії МедіаБізнесу буде повідомлено додатково

«Я ніколи не «тягав» за собою клієнтів» Надрукувати

На українському рекламному ринку спостерігається тенденція до витіснення дрібних агенцій великими мережевими. Це супроводжується реструктуризацією останніх, а також переманюванням до себе цінних кадрів, на які в Україні дефіцит. Олексій Вірко, виконавчий директор РА MindShare, розповів «МедіаБізнесу» про причини зміни місця роботи.
Детальніше...
Травень 26, 2008

Курс на гривню Надрукувати

Рішення Нацбанку підвищити офіційний курс гривні до USD/UAH 4,85 важко назвати неочікуваним. Тема зміцнення нацвалюти активно мусувалася ще минулого року, і вже тоді ревальвація виглядала ймовірною. Телеканали і доми продажів, у яких договори номіновані в доларах, розглядали можливість переходу на перспективнішу валюту. Але ідея не реалізувалася. Тепер, коли «припекло», медіа ринок може до неї повернутися. А поки він підраховує, хто втратив, а хто виграв від зміцнення гривні.
Травень 12, 2008

"Цим автор хотів сказати..." Надрукувати

У піарі дуже важливо звірятися з побутовим здоровим глуздом. Коли макет презентується клієнту/керівництву, він супроводжується поясненнями: "Цим ми показуємо...", "Виникає асоціація...", "Це комунікує таку-то цінність бренду...". Але потім рекламне творіння виходить у люди, відривається від своїх інтелектуальних батьків. І часом виходить, що до його семіотичної системи пробралися сторонні змісти. Уся картинка починає працювати по-іншому. Ось кілька прикладів невдалих, на мій погляд, візуалізацій:

WPP бачить ознаки економічного спаду в Європі Надрукувати

WPP, друга за величиною рекламна група у світі, днями оголосила про слабкі результати за березень на кількох європейських ринках і нижчі за прогнози аналітиків темпи зростання за перший квартал, після чого акції групи відчутно знизилися в ціні, пише газета The Financial Times, Велика Британія.
Квітень 29, 2008

Топ-рекламодавці зовнішньої реклами. Березень'08 Надрукувати

У березні, так само як і в лютому, за кількістю рекламних площин лідерами стали оператори мобільного зв'язку і "тютюнники". Компанії МТС та J.T.I. розділили за цим показником перше та друге місця.

Навіщо їм фестивалі? Надрукувати

Продюсер Київського міжнародного фестивалю реклами Максим Лазебник упевнений, що подаватися на фестивалі потрібно: «Навіть якщо робота не переможе, завжди можна буде сказати, що це не ви недоумки, а журі, або фортуна». «МедіаБізнес» поцікавився у своїх читачів, чим керуються медіа-агенції, приймаючи рішення подавати чи не подавати роботи на фестивалі? Публікуємо перші коментарі, які надійшли до редакції. Опитування триває. Надсилайте ваші відповіді на andreeva@mediabusiness.com.ua. (Оновлено 29 квітня.)
Квітень 10, 2008

Зовнішня реклама у Швейцарії: компактний ефект Надрукувати

Зовнішня реклама у Швейцарії - це баланс інтересів громадян, суспільства і бізнесу (рекламодавців, операторів). Вона не "тисне" на людину, чи то пішохода, чи водія, кількістю носіїв, їхніми розмірами, висотою, шумом та освітленням. У бернському outdoor мирно співіснують сучасні і технічно прості рішення. Причому останніх більше. Місцевий outdoor, нехай частково, виконує соціальну функцію.
Квітень 2, 2008

Агентство MPG займеться медійним обслуговуванням компанії "Альянс Україна" Надрукувати

Медіа-агентство MPG (Media Planning Group) перемогло в тендері страхової компанії "Альянс" на медіа-обслуговування TM "ALLIANZ". Контракт діятиме до кінця 2008 р. Його сума не розголошується. MPG займеться плануванням іміджевої кампанії "ALLIANZ" на телебаченні і надасть повний спектр послуг з медіа-розміщення.
Березень 21, 2008

Зовнішню рекламу заборонено Надрукувати

"Це не тимчасова заборона, вона вже назавжди", - прокоментував зміни до Закону "Про рекламу", якими запроваджується заборона на рекламу алкоголю і тютюну на зовнішніх носіях реклами з 1 січня 2009 року, член Громадської ради з реклами та учасник роботи над законопроектом Валерій Пекар. Як ця заборона вплине на ринок зовнішньої реклами? Експертне опитування продовжується: надсилайте відповіді для можливої публікації на andreeva@mediabusiness.com.ua.   (Оновлено о 16:00)
Березень 20, 2008

Зовнішня реклама втратить не більше ніж $25 млн Надрукувати

Втрати для ринку зовнішньої реклами України внаслідок заборони реклами алкоголю і тютюну становитимуть не більше ніж $25 млн, оскільки більшість операторів була готова до такого розвитку подій. Про це "МедіаБізнесу" повідомив голова Асоціації зовнішньої реклами Артем Біденко.
Жовтень 19, 2007

24 октября наружники рассмотрят концепцию развития центра Киева, - «Экономические известия» Надрукувати

24 октября Ассоциация наружной рекламы Украины (АНРУ) на очередном заседании киевской комиссии по вопросам наружной рекламы представят на рассмотрение местной власти проекты концепции развития столичного рынка, пишет газета «Экономические известия», Украина.
Жовтень 18, 2007

DDB Worldwide потеряло рекламный бюджет Subaru, - АdАge Надрукувати

Автомобильная компания Subaru of America прекращает сотрудничество DDB Worldwide (Omnicom Group) и собирается доверить свой креативный и медиабюджет, который оценивается в $150 млн, агентству Carmichael Lynch, ранее обслуживавшему Porsche. Решение было принято Subaru без предварительного рассмотрения кандидатур других компаний, сообщает adage.com, США.
Жовтень 12, 2007

«Киевский метрополитен» объявил повторный тендер на право размещения рекламы по сниженным ценам, - «Экономические известия» Надрукувати

КП «Киевский метрополитен» объявил повторный тендер на право размещения рекламной продукции на 36 станциях метро и 50 поездах по сниженным ценам, поскольку на участие в тендере, объявленном в августе, не поступило ни одной заявки. Теперь стартовая стоимость размещения рекламы за месяц составляет $15 тыс за одну станцию и $2 тыс за один поезд. Предприятие намерено увеличить свои доходы от рекламы и аренды торговых площадей до 60 млн грн. в 2007 г., пишет газета «Экономические известия», Украина.
Жовтень 11, 2007

5 ноября на «Новом канале» стартует сериал «Бывшая» Надрукувати

5 ноября на «Новом канале» состоится премьера 60-серийной мелодрамы «Бывшая», которую канал снимает совместно с продакшн-компанией «Амедиа-Украина». Проект будет выходить с понедельника по четверг в прам-тайме. 10 октября в поддержку нового сериала канал запустил наружную рекламную кампанию, которая продлится месяц.
Жовтень 11, 2007

Операторы наружной рекламы могут потерять до 10% дохода из-за ревальвации гривни,- «Экономические известия» Надрукувати

Годовые сделки, заключаемые с привязкой к доллару США, могут стать невыгодными в течение следующего года, а рекламные агентства, продающие площади под наружку, могут потерять до 10% дохода из-за возможной ревальвации гривни, пишет газета «Экономические известия», Украина.
Жовтень 8, 2007

Утверждены Типовой договор аренды земли для установки наружных рекламных конструкций в Киеве и Инструкция по их демонтажу, - «МедиаБизнес» Надрукувати

5 октября на заседании Комиссии по вопросам размещения рекламы в г. Киеве были утверждены Типовой договор аренды земли для установки наружных рекламных конструкций в Киеве и Инструкция по их демонтажу. Документы вступят в силу с момента подписания их мэром Киева либо его заместителем.

В августе-сентябре телеканалы заработали на политрекламе около $70 млн, - «Деловая столица» Надрукувати

Некоторые медиа смогли освоить намного больше средств, чем им предварительно обещали аналитики. Рекордными оказались доходы ТВ. По словам директора исследовательской компании Cortex Андрея Колесника, они втрое превысили прогнозы — вместо $20–25 млн каналы заработали около $70 млн, пишет газета «Деловая столица», Украина.

Топ-100 медиакомпаний США Надрукувати

100 ведущих американских медиакомпаний в течение прошлого года запланировали и совершили более дюжины крупных сделок – приобретений, слияний, разделений и выделений компаний – общая стоимость которых превышает $85 млрд. Ключевыми фигурами в большинстве этих сделок выступили владельцы частного капитала, вместе с компаниями получив огромные долги сейчас и множество трудностей в перспективе. С учётом всех поглощений и приобретений, доходы 100 ведущих американских медиакомпаний в 2006 году выросли на 8,1% и составили рекордные $287 млрд, пишет газета Advertising Age, США.

Saatchi & Saatchi вышло из глобального тендера LG, - Аdworker Надрукувати

Рекламное агентство Saatchi & Saatchi, входящее в Publicis Groupe объявило о выходе из состава участников тендера на глобальный рекламный бюджет LG Electronics размером $100-350 млн, сообщает Аdworker.ru.
Жовтень 5, 2007

ZenithOptimedia прогнозирует рост рынка наружной и онлайн-рекламы в России, - «РБК daily» Надрукувати

Медиаагентство ZenithOptimedia (ZO), входящее в международный рекламный холдинг Publicis Group, опубликовало очередной прогноз развития рекламного рынка. Агентство оптимистично в оценке российского рынка наружной и онлайн-рекламы, объём которой через два года должен составить 54 млрд и 11 млрд руб. соответственно, пишет газета «РБК daily», Россия.
Казус Барни та симптоми для ЗМІ

Народний депутат послав журналіста на три літери та назвав “представником нетрадиційної сексуальної орієнтації”. Сенсація? Ні, досить буденна ситуація, яка вже нікого особливо не дивує в нашій країні. Можливо, кулаки поки виглядали б більш незвичним способом спілкування, але слава богу минулося. На цей раз. Але “спецій” конкретному епізоду додала наступна заява нардепа з припущенням “націоналізувати канал”, на якому працює той самий журналіст.
Игра Го и Programmatic TV

Наши бабушки и дедушки подчеркивают фломастером время выхода любимых программ в “Теленеделе”, а игроки в Го расставляют камни на доске. Что между ними общего? И те, и другие стремятся максимизировать некую функцию. А там, где максимизация, там и математика. А где математика, там компьютеры. И пошло – поехало. В марте 2015 года компьютерная программа AlphaGo обыграла мирового чемпиона в Го со счетом 4-1. Пришло время компьютеру сразиться с бабушками в “Теленеделю”.
В Киеве прошла презентация «Женского Квартала»

В столице состоялась презентация нового большого проекта студии «Квартал 95» – «Женский Квартал». Мероприятие проходило в шоу-руме Oh My Look!. На презентации присутствовали все 14 участниц «Женского Квартала».
Яким буде «Телетріумф» 2019

 МедіаБізнес поспілкувався с головою Індустріального телевізійного комітету (ІТК) Ігорем Ковалем про те, які зміни чекають головну Телевізійну премію України.
Вийшов офіційний трейлер фільму «Людина з табуретом».

«Людина з табуретом» – фільм про подорож довжиною в життя. Фільм, що з любов'ю розповість про шалені пригоди і долю режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Фільм вийде на екрани кінотеатрів уже цієї зими. 
  


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter