Июль 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Поиск по тегу "величественное столетие"
Декабрь 25, 2012

У серіалу «Величне століття. Роксолана» тепер є сайт, - «МедіаБізнес» Версия для печати

Прес-служба «1+1» повідомила про запуск власного сайту серіалу «Величне століття. Роксолана». http://roksolana.1plus1.ua/ Подробнее...
Октябрь 9, 2012

Премьера «Роксоланы» на 1+1 вышла с показателями выше среднего, - «МедиаБизнес» Версия для печати

Премьера турецкой многосерийки «Величественное столетие. Роксолана» на канале 1+1 прошла 8 октября с такими показателями: доля 9,3%, рейтинг 2,3% (согласно предварительным данным ГфК, аудитория 18+, 50 тыс+). По аудитории 18-54 показатели выше: доля 16,4%, рейтинг 3,1%. Показатели 1+1 за сентябрь несколько ниже. Подробнее...
Октябрь 2, 2012

«1+1» покаже турецьку версію історії Роксолани, - «МедіаБізнес» Версия для печати

З 8 жовтня канал «1+1» розпочне показ серіалу «Величне століття. Роксолана». У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його кохання до української красуні Роксолани. Про це повідомила прес-служба «1+1». Подробнее...
Казус Барни та симптоми для ЗМІ

Народний депутат послав журналіста на три літери та назвав “представником нетрадиційної сексуальної орієнтації”. Сенсація? Ні, досить буденна ситуація, яка вже нікого особливо не дивує в нашій країні. Можливо, кулаки поки виглядали б більш незвичним способом спілкування, але слава богу минулося. На цей раз. Але “спецій” конкретному епізоду додала наступна заява нардепа з припущенням “націоналізувати канал”, на якому працює той самий журналіст.
Игра Го и Programmatic TV

Наши бабушки и дедушки подчеркивают фломастером время выхода любимых программ в “Теленеделе”, а игроки в Го расставляют камни на доске. Что между ними общего? И те, и другие стремятся максимизировать некую функцию. А там, где максимизация, там и математика. А где математика, там компьютеры. И пошло – поехало. В марте 2015 года компьютерная программа AlphaGo обыграла мирового чемпиона в Го со счетом 4-1. Пришло время компьютеру сразиться с бабушками в “Теленеделю”.

В Киеве прошла презентация «Женского Квартала»

В столице состоялась презентация нового большого проекта студии «Квартал 95» – «Женский Квартал». Мероприятие проходило в шоу-руме Oh My Look!. На презентации присутствовали все 14 участниц «Женского Квартала».

Яким буде «Телетріумф» 2019

 МедіаБізнес поспілкувався с головою Індустріального телевізійного комітету (ІТК) Ігорем Ковалем про те, які зміни чекають головну Телевізійну премію України.

Вийшов офіційний трейлер фільму «Людина з табуретом».

«Людина з табуретом» – фільм про подорож довжиною в життя. Фільм, що з любов'ю розповість про шалені пригоди і долю режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Фільм вийде на екрани кінотеатрів уже цієї зими. 
  


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter