Липень 19, 2019
МедиаБизнес
Користувач
Пароль
 
ТБПресаРадіоЗовнішня рекламаКіноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Головна  /  Про МедіаБізнес

Українська версія працює в режимі архіву. Про відновлення роботи української версії МедіаБізнесу буде повідомлено додатково

Січень 1, 2008

Про МедіаБізнес™

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Надрукувати

МедіаБізнес - це головне галузеве видання українського медіа-ринку, щоденна онлайн-газета. Ми пишемо про те, хто, як і скільки заробляє та витрачає у ЗМІ.

 

Ми стартували 16 жовтня 2006 року.

 

Наші читачі - люди, котрі працюють із медіа. Перш за все це менеджери, які приймають рішення щодо медіа-інвестицій: розміщення реклами у засобах масової інформації та комерційних медіа-проектах. Крім цього, нас читають продавці реклами, рекламодавці, маркетологи й інвестори. Наш ресурс не дуже цікавий звичайним телеглядачам/радіослухачам/прес-читачам/Інтернет-користувачам.

 

Інформацію про медіа у виданні представлено в усіх основних жанрах журналістики: у вигляді новин, аналітичних статтей, інтерв'ю, тематичних оглядів, коментарів експертів, рецензій, перекладів, передруків, фоторепортажів. Також на МедіаБізнесі є такі онлайн жанри, як відеокасти й аудіокасти. Ще ми ведемо календар заходів галузі, базу даних документів, котрі стосуються медіа й реклами, і персональні колонки.

 

Мова матеріалів - авторська. Службову інформацію представлено у двох мовних версіях: російській та українській.

 

1 червня 2007 року ми запустили англійську версію сайту.

 

МедіаБізнес - торгова марка, що перебуває у процесі реєстрації, на яку встановлено пріоритет.
Rambler's Top100 Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її й натисніть Ctrl+Enter