Травень 26, 2019
МедиаБизнес
Користувач
Пароль
 
ТБПресаРадіоЗовнішня рекламаКіноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Головна  /  Рубрики

Українська версія працює в режимі архіву. Про відновлення роботи української версії МедіаБізнесу буде повідомлено додатково

Квітень 2, 2008

Ольга Сумська повертається на телебачення

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Надрукувати

5 квітня на телеканалі «Київ» відбудеться прем’єра  програми «Світ Кіно з Ольгою Сумською».  Як випливає з назви, вести програму буде відома акторка Ольга Сумська - вона повертається на телебачення після кількарічної перерви. Бюджет проекту не розголошується. «Київський медіа холдинг», до якого входить ТРК «Київ», повідомляє, що передача розрахована як на домогосподарок, які обожнюють мелодрами, так і на естетів-кінокритиків.

Концепція програми передбачає новинні випуски, дайджести, репортажі зі знімальних майданчиків, розмови з експертами і розіграші призів серед телеглядачів. У холдингу вважають, що родзинкою програми стане актуальна інформація про сучасний кінопроцес та розгорнута аналітика. «Глядачі зможуть не лише переглянути фільми відомих світових кінорежисерів, але й побачити все, що відбувається на знімальному майданчику, а також познайомитися з усіма етапами кінопроцесу - від написання сценарію до виходу картини у прокат», - говориться у повідомленні «Київського медіа холдингу».
У релізі наголошується, що програма не буде демонструвати у рекламних цілях одяг або прикраси. На думку експертів, до яких звернувся «МедіаБізнес», бюджет програми навряд чи від цього втратить: зазвичай бутіки та торгові марки не дають, а беруть гроші за аренду одягу.
«Світ Кіно з Ольгою Сумською» виходитиме тричі на тиждень увечері з денними повторами.
Як повідомили «МедіаБізнесу» у «Київському медіа холдингу», це не власний продукт каналу. Яка саме продакшн-компанія вироблятиме програму, у холдингу не розкривають. З якими картинами стартує передача, у холдингу також не знають. Проте кажуть, що, швидше за все, «Світ Кіно з Ольгою Сумською» демонструватиме європейське кіно.

ТРК «Київ» заснована у 1995 р. Київською міськдержадміністрацією. Регіони віщання: Київ, Київська обл., частина Сумскької, Вінницької, Черкаської, Чернігівської, Полтавської та Житомирської  областей. З 1 вересня 2004 р. сигнал ТРК «Київ» ретранслюється спутником «Амос–2» на Росію, країни Європи, східне узбережжя Америки, країни Близького Сходу.


Додати коментар

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирний Курсив Посилання Цитата


Захисний код
Оновити
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter