Травень 26, 2019
МедиаБизнес
Користувач
Пароль
 
ТБПресаРадіоЗовнішня рекламаКіноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Головна  /  Рубрики

Українська версія працює в режимі архіву. Про відновлення роботи української версії МедіаБізнесу буде повідомлено додатково

Серпень 6, 2008

Рекламісти поліпшили прогноз обсягів рекламного ринку на 2008 р.

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Надрукувати

Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) оприлюднила уточнений прогноз обсягів рекламно-комунікаційного ринку України на 2008 р. Прогнозована цифра зросла на $2 млн - від $2,302 млрд до $2,305 млрд – за рахунок внутрішньої реклами. Водночас очікування щодо ТБ, радіо та транспортної реклами погіршилися.

Прогноз уточнено на підставі підсумків першого півріччя. Очікувань ВРК не виправдав, перш за все, найбільший сегмент медіа – національне телебачення. Прогноз щодо прямої реклами на цьому носії погіршено на $20 млн – від $605 млн до $585 млн. «Знизилася активність деяких великих рекламодавців. Наприклад, з телебачення пішла ”Хортиця”», -  пояснив виконавчий директор ВРК Максим Лазебник.

Однак в абсолютному вираженні ТБ-реклама зросте порівняно з 2007 р. на 24%.

Плани щодо зовнішньої реклами також погіршено – на $15 млн. П. Лазебник пояснює це скороченням активності тютюнових компаній. Однак завдяки достроковим виборам у Києві, що відбувалися цієї весни, аутдор незаплановано заробив ті самі $15 млн та зберіг позиції.

У абсолютному вираженні зовнішня реклама зросте на 22%.

Прогнози щодо преси не змінилися, незважаючи на те, що цей сегмент у І півріччі не показав запланованого зростання. «Переоцінили зростання суспільно-політичної і ділової преси – темп зростання рекламних зборів у деяких виданнях був удвічі меншим за планований», - зазначив голова ВРК. Прогноз залишили, оскільки є великі надії на ІІ півріччя. Зростання порівняно з 2007 р. – 25%.

Очікування щодо транспортної та радійної реклами незначно знизилися. Водночас, несподівано проявився небувалий інтерес рекламодавців до індор-відео й інших внутрішніх носіїв.

Загалом, згідно з прогнозом ВРК, темп зростання рекламно-комунікаційного ринку цього року становитиме 25% проти 33% минулого року. Максим Лазебник пояснив зниження темпів зростання насиченням рекламного ринку, а також високою інфляцією та зміною стратегії потужних рекламодавців. Утім, за його словами, зростання у 25% - дуже добрий показник на тлі розвинутирх європейських країн, де річне зростання становить лише 1-2%.

vrk_2008_utochn.jpg

 Додати коментар

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирний Курсив Посилання Цитата


Захисний код
Оновити
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter