Червень 26, 2019
МедиаБизнес
Користувач
Пароль
 
ТБПресаРадіоЗовнішня рекламаКіноDigitalAmbient
НОВОСТИ

Українська версія працює в режимі архіву. Про відновлення роботи української версії МедіаБізнесу буде повідомлено додатково

Вересень 2, 2008

Топ-рекламодавці зовнішньої реклами. Липень'08

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Надрукувати

Третє місце посів Секретаріат Президента...

У липні найбільше проданих площин було зайнято рекламою тютюнових виробів Japan Tobacco Inc. (J.T.I.), яка утримувала пальму першості за цим показником упродовж місяця. Другим став оператор мобільного зв'язку «Київстар». Третє місце на початку липня обіймав оператор мобільного зв'язку МТС, а наприкінці місяця – Секретаріат Президента України (рекламна кампанія зі святкування 1020-річчя хрещення Київської Русі).

Велика кількість постерів, присвячених ювілею хрещення Київської Русі, і стала особливістю другого літнього місяця.

Телеканали у липні знову не ввійшли до числа найбільших рекламодавців.

nar_0820081.gif

nar_0820082.gif

ummbanner.jpg

Компанію «Український Медіа Монітор» (UMM) створено 1996 року. Проводить регулярний суцільний моніторинг конструкцій зовнішньої реклами площею не менше ніж 2 кв. метри; моніторинг згідно з адресною програмою клієнта; дослідження медіаефективності (OTS, GRP, Reach, Frequency) поверхонь зовнішньої та внутрішньої реклами, а також реклами на транспорті; вимірювання та аналіз пасажиропотоків; дослідження з оцінювання ефективності планованого розміщення рекламних конструкцій та з вибору місць для установлення їх. На сьогодні моніторингом охоплено 33 міста України, включно зі столицею та всіма обласними центрами, 9 трас, а також Київський метрополітен. Моніторинг виконується двічі на місяць.

 Додати коментар

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирний Курсив Посилання Цитата


Захисний код
Оновити
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter