Червень 17, 2019
МедиаБизнес
Користувач
Пароль
 
ТБПресаРадіоЗовнішня рекламаКіноDigitalAmbient
НОВОСТИ

Українська версія працює в режимі архіву. Про відновлення роботи української версії МедіаБізнесу буде повідомлено додатково

Жовтень 2, 2008

ТОП-рекламодавців зовнішньої реклами. Серпень'08

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Надрукувати

 

У серпні за кількістю задіяних рекламних площин продовжили лідирувати тютюнова компанія Japan Tobacco Inc. (J.T.I.), котра внов посіла перше місце, та оператор мобільного зв'язку «Київстар». Третім за цим параметром був власник національної мережі будівельних гіпермаркетів компанія «Епіцентр».
 
Серпень у «зовнішників» традиційно вважається «мертвим сезоном». Але, втім, цей місяць приніс певні сюрпризи. Одним з них стало входження протягом серпня до Топ-10 компанії Kraft Foods. Другим - поява у другій половині місяця у десятці найбільших рекламодавців «Нового каналу». Серед інштх особливостей серпня можна відзначити наявність у його другій половині у Топ-10 реклами від Віктора Ющенка (привітання до Дня Незалежності), а також на початку місяця - реклами автомобілів Toyota.

 

1.jpg

2.jpg

Компанію «Український Медіа Монітор» (UMM) створено 1996 року. Проводить регулярний суцільний моніторинг поверхонь зовнішньої реклами площеюне менше ніж 2 кв. метри; моніторинг згідно з адресною програмою клієнта; дослідження медіаефективності (OTS, GRP, Reach, Frequency) поверхонь конструкцій зовнішньої та внутрішньої реклами, а також реклами на транспорті; вимірювання і аналіз пасажиропотоків; дослідження з оцін.вання ефективності планованого розміщення рекламних конструкцій та з вибору місць для установлення їх. На сьогодні моніторингом охоплено 33 міста України, включно зі столицею та всіма обласними центрами, 9 трас, а також Київський метрополітен. Моніторинг виконується двічі на місяць. 

Повні звіти UMM ви можете замовити у Медіа-лавці.


Додати коментар

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирний Курсив Посилання Цитата


Захисний код
Оновити
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter