Червень 25, 2019
МедиаБизнес
Користувач
Пароль
 
ТБПресаРадіоЗовнішня рекламаКіноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Головна  /  Рубрики

Українська версія працює в режимі архіву. Про відновлення роботи української версії МедіаБізнесу буде повідомлено додатково

Листопад 4, 2008

PEOPLEnet програв в суді проти Starcom

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Надрукувати

Сьогодні Господарський суд Києва відмовився задовольнити позов мобільного оператора PEOPLEnet  проти рекламного агенства Starcom. В своєму позові мобільний оператор вимагає визнати недійсним договір на суму 28,7 млн. грн., укладений з РА в 2006 році. Юристи, що представляють інтереси PEOPLEnet обіцяють оскаржити оголошене сьогодні рішення найближчими днями. Юристи, що репрезентують інтереси Starcom , переконані, що апеляція PEOPLEnet затягне розгляд як мінімум ще на 2-3 місяці.

Нагадаємо, що суперечка між агенством Starcom (налажить „дочці” одного з найбільших світових рекламних холдингів Publicis Groupe) та ЗАТ “Телесистеми України” (ТМ PeopleNet) РОЗПОЧАЛАСЯ? в лютому 2008 року – тоді агенство подало в суд на компанію з вимогою виплатити борг в розмірі 183 тисяч гривень. 27 лютого суд ухвалив рішення на користь гендиректора позивача, яке пізніше було оскаржене „Телесистемами Украины”.

Однак розгяд апеляції було відкладено до рішення суду щодо зустрічного позову „Телесистем”, який був поданий проти Starcom 7 травня 2008 року. В цьому позові мобільний оператор вимагає визнати недійсним договір на суму 28, 7 млн. грн., укладений з РА в 2006 році. Договір, на думку позивача, був укладений з порушеннями, оскільки Віталій Ворожбит, який на той момент займав посаду гендиректора, не мав повноважень підписувати контракт на таку велику суму без згоди наглядової ради. Сьогодні суд оголосив своє рішення, відповідно до цієї справи і відмовив у задоволенні позову. „Ми будемо подавати апеляцію найближчими днями”, - заявив юрист, що представляє інтереси PEOPLEnet, Сергій Камлев.

На думку представників Publicis апеляція затягне розгляд ще на 2-3 місяці. „Юристи PEOPLEnet будуть притримуватись своєї тактики затягування процесу, щоб максимально відкласти виплату боргу”, - зазначив юрист Publicis .


ЗАТ „Телесистеми Украины” надає послуги зв’язку третього покоління за технологією CDMA-800 з березня 2007 року. Власником компанї є дніпропетровський підприємець Вадим Шульман. На початку цього року він розпочав справу стосовно купівлі та злиття з „Телесистемами” фіксованого CDMA-оператора CST-Iтvest (ТМ NewTone).
Publicis Groupe Ukraine – український офіс однієї з найбільших інформаційних груп у світі, другої за медіа закупівлями та першої за охороною здоров’я та комунікаціями. Publicis було засновано у 1926 році Марселем Блустейном (Marcel Blustein) в Парижі. Сьогодні група представлена у 196 містах 104 країн, в ній працюють близько 40 тисяч людей.
В Україні Publicis Groupe – найбільший комунікаційно-рекламний холдинг, в який входять 3 провідні медіа агентства MediaVest, Starcom і ZenithOptimedia, креативне агентство Saatchi&Saatchi та кілька спеціалізованих агентств. Агентства групи працюють для більш ніж 50 клієнтів, серед яких Procter&Gamble, Coca-Cola, SunInBev, Beeline, Kraft Foods, Samsung, GSK, Avon, Nestle, Raiffeisen Bank Aval, L’Oreal, Toyota, Lexus, Roshen, Rich, Наша Ряба, Euroset, ING Bank, ВТБ банк та інші.Додати коментар

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирний Курсив Посилання Цитата


Захисний код
Оновити
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter