Червень 26, 2019
МедиаБизнес
Користувач
Пароль
 
ТБПресаРадіоЗовнішня рекламаКіноDigitalAmbient
НОВОСТИ

Українська версія працює в режимі архіву. Про відновлення роботи української версії МедіаБізнесу буде повідомлено додатково

Січень 20, 2009

Реклама на «Інтері» подешевшала, на СТБ - подорожчала

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Надрукувати

Експертна група Kwendi порівняла ціни на розміщення реклами сейлз-хаусів групи «Інтер» за 2008 і 2009 роки. Згідно з даними експертів, в середньому ціни 2009 року виявились на 7% нижчими, ніж в 2008 році. Найбільше зростання ціни в СТБ - 20%, а найбільше зниження - 18% - у телеканалу «Інтер».

Нагадаємо, вчора найбільший український будинок продажів «Інтер-реклама» оголосив ціни на розміщення реклами в 2009 році на каналах: Інтер, Новий канал, ICTV, СТБ, М1, Enter-фільм, Enter, Мегаспорт, НТН, К1, К2.

Експерти зазначають, що зміна підходів до ціноутворення може свідчити, про зміну загальних принципів визначення ціни: якщо раніше ціна визначалася за принципом - «чим більше частка, тим вище СРР», то тепер ціна також враховує і якість аудиторії.

«Ми також оцінили як такі зміни ціни вплинуть на вартість цільового пункту рейтингу. Для прикладу узяли широку аудиторію люди 25-45, що проживають в містах 50 тыс+. І для цієї аудиторії ціна також знизилася на 7%. Отже зміна ціни окремих каналів не несе в собі прихованої інфляції, - зазначає експерт Kwendi Влад Бутраменков. - Хочу звернути увагу на наступні нюанси - ціна знизилася на 7%, але за прогнозами Всеукраїнської рекламної коаліції ринок знизиться  на 10%, тому рекламодавці мають право розраховувати не тільки на нижчі базові (прайсовиє ціни), але й на більші знижки, ніж минулого року. Другий нюанс - в поточному прайс-листі найбільш значущою все одно залишається знижка «Доп. знижка», що свідчить про те, що системі ціноутворення ще дуже далеко до повної прозорості»
.

 

 ceny2.jpgДодати коментар

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирний Курсив Посилання Цитата


Захисний код
Оновити
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter