Июль 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 22, 2009

Publicis Groupe Ukraine виводить цифрове агентство DIGITAS, - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Найбільший в країні комунікаційно-рекламний холдинг  Publicis Groupe Ukraine створив новий підрозділ – цифрове агентство повного циклу DIGITAS. Про це повідомляється в релізі холдингу.

Як йдеться в релізі, інвестиції в цей напрямок планувалися вже рік тому, але стали можливими лише зараз, коли ситуація в українській економіці та рекламній галузі зокрема стабілізувалася.

Очолив український  DIGITAS Максим Макаренко, який останні чотири роки керував агентством «Ехо», а до цього збагатився досвідом в командах Provid/BBDO, Initiative Media, Actis/Armitage. “Завдання, яке стоїть перед DIGITAS – поставити інтернет, мобільні та інші новітні цифрові технології на службу клієнтам Starcom і MediaVest, вирішуючи при цьому увесь спектр завдань, пов’язаних із стратегічним плануванням кампаній, баїнгом та розміщенням реклами.” - каже Максим.

Стратегія розвитку Publicis Groupe в усьому світі передбачає суттєве зростання ролі та частки цифрових каналів. Український офіс групи має намір вивести свою нову компанію цифрових комунікацій DIGITAS в лідери національного рекламного ринку, до яких вже належать інші агентства холдингу – медійні (MediaVest, ZenithOptimedia, Starcom), креативне (Saatchi&Saatchi) дослідницьке (Cortex) та спеціалізовані.

DIGITAS у світі – лідируюче цифрове агентство з 30-річним досвідом роботи на найрозвиненіших ринках, яке з 2007 року належить Publicis Groupe.Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter