Апрель 24, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 14, 2009

«Інтер» придбав на MIPCOM формат The Biggest Loser, а японське шоу «Маскарад» поки не купив ніхто, - telekritika.ua

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал «Інтер» придбав  на формат The Biggest Loser компанії Reveille.  У цьому проекті учасники втрачатимуть вагу на очах у телеглядачів. Про це повідомляє Media Business Reports. Така угода за інформацією видання була укладена на каннському телеринку MIPCOM'2009.

Також МBR заперечив власну інформацію про купівлю Новим каналом японського шоу «Маскарад». Як пояснює МBR, «несподівано з'явилось декілька покупців з України», тому формат лишився непроданим, а торги тривають.

Окрім цього під час канського телеринку Film.ua презентував перші серії своїх нових продукті для СТБ та ICTV. Як вже повідомляла ТК, для СТБ компанія зніматиме серіал-докудраму про екстрасенсів - «Містичні історії», а для ICTV - детективне реаліті-шоу за німецьким форматом «По закону». Окрім українських каналів-замовників цього продукту Film.ua демонструвала їх і російським колегам з метою продажу їх  і в Росію. Також , як повідолмяла ТК, Film.ua продали низку своїх продуктів до Австрії, Німеччини, Швейцарії та Польщі.

Компанія  «Стар Медіа» в Каннах представила формат серіалу власної розробки «Наностоящая любов», пілот якої вже відзнятий на замовлення каналу СТС. Компанія презентувала цей продукт також і голлівудським мейджерам з метою його просування на зарубіжному ринку. Також «Стар медіа»  на телеринку вдалось завершити угоди щодо продажу  серіалів «Палаючий лід» та «Тримай мене міцніше» на територію Китаю. За інформацією МBR сума угоди -  понад $300 тисяч.

За неофіційною інформацією видання, «Україна» придбала у каналу «Росія» пакет продукту, куди увійшов прем'єрний серіал «Єфросінія», та права на показ фільму «Ласковый май», який нещодавно вийшов у прокат.

http://www.telekritika.ua/Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter