Апрель 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 20, 2012

На Радіо Roks заговорить Сєва Новгородцев, - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

В рамках співпраці BBC Українa та радіохолдингу України «Тавр Медіа» 27 листопада 2012 в ефірі радіо «ROKS» з’явиться проект відомого радіоведучого Сєви Новгородцева «Осторожно, люди!». Про це повідомляє піар-служба холдингу.
 
Програма «Осторожно,люди!», яку можна прослухати також через сайт ВВС Україна - bbc.ua - це аудіо-блог Сєви Новгородцева, який є частиною щоденної (від понеділка до п'ятниці), 30-хвилинної програми «БібіСєва», що виходить російською мовою. Тепер цей 4’30-хвилинний аудіо-блог виходитиме в мережі на усіх 25 станціях радіо«ROKS» двічі на день по буднях, - о 10:30 та 18:30 за київським часом.
 
Сєва пояснює назву свого аудіо-блогу так: «Перебуваючи у місті Казань, я побачив величезну іржаву вантажівку з високими бортами, на яких було написано «Обережно, люди!». Мені дуже сподобалося це формулювання, тому що воно могло звучати і як засторога, і як гуманістичний заклик. Цей напис і дав назву постійній щоденній рубриці у програмі БібіСєва. Я дуже радий, що завдяки цим чотирьом з половиною хвилинам щоденної хроніки подій у мене буде можливість напряму поспілкуватися з українськими слухачами в ефірі радіо «ROKS»». 
 
Напередодні офіційного запуску проекту, у вівторок 27 листопада відбудеться відкрите ранкове шоу «Камтугеза»з ведучими Сергієм Кузіним та Сонею Сотник за участю Сєви Новгородцева.Програма пройде не в ефірній студії Радіо «ROKS», а на сцені столичного ресторану «Дежавю». Слухачі радіо «ROKS» матимуть змогу поспілкуватись з легендою радіо в прямому ефірі з 9:00 до 10:00. Там же заплановане спілкування з журналістами на 11:00, одразу після ранкового шоу.
 
Також Сєва Новгородцев проведе у Києві свою програму «БібіСєва», яка транслюватиметься на bbc.ua o18:00 за Києвом. Гостем у програмі Севи Новгородцева стане на цей раз ведучий ранкового шоу на радіо «ROKS» Сергій Кузін. Цей спецвипуск«БіБіСєви» буде наживо транслюватися на bbc.ua, bbcrussian.com та на 25 радіостанціях мережі радіо «ROKS» по всій Україні.
 

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter