Июль 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ

Майстер-класи на фестивалі "Молодість"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Ця секція фестивалю пройде в кульотурно-освітньому центрі «Майстер Клас» (вул. Лаврська, 16а). Онлайн трансляції здійснює BeTV (http://betv.com.ua/), офіційне онлайн-ТБ «Молодості».
 
Неділя, 20.10
14:00 – 16:00        Зустріч зі спеціальним гостем Фестивалю – режисером Ульріхом Зайдлем (Австрія) та оператором Вольфґанґом Талером (Австрія). Великий зал «Майстер Класу», 3-й поверх. Мова майстер-класу: німецька, послідовний переклад.
 
Ульріх Зайдль – спеціальний гість «Молодості», автор нашумілої трилогії «Рай». Першу частину, «Рай: Любов» номінували на «Золоту пальмову гілку» Каннського МКФ-2012. Друга частина, «Рай: Віра», отримала спеціальний приз журі на 69-му Венеційському фестивалі. Прем’єра заключної частини «Рай: Надія» відбулася на Берлінале. На «Молодості» покажуть першу в світі повну ретроспективу фільмів «Ульріх Зайдль. Тотальна ретроспектива». Режисер привезе до Києва виставку власних фоторобіт, присвячених «райській» трилогії.
 
Вольфґанґ Талер – легендарний оператор, документаліст, кінорежисер, професор Віденської кіноакадемії, сценарист. Виступив оператором «райської» трилогії Ульріха Зайдля, а також останніх робіт Міхаеля Ґлавоґґера.
 
16:00 – 18:00        Кінематограф та політика. Лордан Зафрановіч (http://molodist.com/news/778), режисер (Хорватія). Мова майстер-класу: хорватська, послідовний переклад.
 
Легенда югославського кінематографу, режисер культової стрічки «Окупація в 26 епізодах». Лордан Зафрановіч – одна з центральних постатей так званої Празької школи югославських режисерів, до якої також відносять Еміра Кустуріцу. Автор 80 фільмів, він увійшов в історію кінематографу як творець стрічки «Окупація в 26 епізодах», що 1978 року спровокувала скандал на Каннському фестивалі. Наймасштабніша робота режисера – трилогія про Другу світову війну. «Окупація» – перша її частина. На «Молодості» режисер представить відреставровану версію фільму.
 
 
Понеділок, 21.10
 Майстер-класи будуть оголошені додатково.
 
Вівторок, 22.10
14:00 – 16:00        Нові можливості мови кіно: мистецтво ближче, ніж цифра.
 
Андрій Сільвестров, режисер, президент Канського кінофестивалю (м.Канськ, Росія) та кіноклубу СИНЕФАНТОМ, Росія. Мова майстер-класу: російська.
 
16:00 – 18:00        Що таке критика? Віктор Матізен, російський кінокритик. Мова майстер-класу: російська.
 
Середа, 23.10
14:00 – 16:00        Зустріч з режисером Бабісом Макрідісом (Греція), членом журі Молодість-43, переможцем минулорічного міжнародного конкурсу  за фільм «L». Мова майстер-класу: англійська.
 
16:00 – 18:00        Навчання за кордоном: питання та відповіді. Круглий стіл з учасниками конкурсу - режисерами короткометражного кіно. Веде Ілля Гладштейн. Мова майстер-класу: англійська.
   
Четвер, 24.10
 14:00 – 16:00        Дискусійна панель: критичний погляд на українську критику. Учасники: Станіслав Бітюцький, Володимир Войтенко, Ігор Ґрабович, Сергій Васильєв, Олександр Гусєв, Дмитро Десятерик. Модератор – Юрій Володарський. Мова майстер-класу: українська.
 
16:00 – 18:00        В рамках програми Molodist Cinergy: практичний воркшоп зі створення анімаційного фільму без камери. Ґерб Шеленбергер, США. Мова майстер-класу: англійська.
 
Ґерб Шеленбергер – куратор програми «Синергія: Графічні галюцинації». Співзасновник Black Circle Cinema – місячника показів аванґардного й експериментального кіно у форматі 16 мм в галереї Vox Populi. Також працює із International House Philadelphia – єдиним закладом Філадельфії, де відбуваються покази архівних кінофільмів. Був куратором багатьох програм і циклів заходів, зокрема ретроспектив Йонаса Мекаса (за участі самого режисера), Сергія Параджанова й Тейлора Міда, а також програм, присвячених жінкам у кінематографі й анімаційним фільмам. На багатьох показах Шелленберґер використовує плівку 16 мм та 35 мм; започаткував дослідження сучасного кінематографа у Філадельфійському мавзолеї сучасного мистецтва, Інституті сучасного мистецтва Пенсильванського університету та Майстерні і музею тканин, де він виконував роль кіномеханіка для мультипроекційної інсталяції STILLNESS Тасіти Дін. Здобув диплом бакалавра історії мистецтва Темпльського університету.
 
П’ятниця, 25.10
 14:00 – 16:00        Як працює великий кінофестиваль? Механізм роботи та критерії програмного відбору. П’єр-Сімон Ґутман, член відбіркової комісії короткометражних фільмів на Тижні Критики у Каннах (Франція), кінокритик. Мова майстер класу: англійська.
16:00 – 18:00        Майстер-клас буде оголошено додатково.
 
Субота, 26.10
 12:00 – 14:00        Майстер-клас буде оголошено додатково.
 
14:00 – 16:00        Тандем режисера та актора: як налагодити контакт, уникнути конфліктів, отримати максимальний результат. Дінара Друкарова, російсько-французька акторка, член журі Молодість-43. Мова майстер-класу: російська.
 
Дінара Друкарова 12-річною дівчинкою дебютувала у фільмі «Завмри – помри – воскресни» Віталія Канєвського, що отримав «Золоту камеру» Каннського МКФ-1990. Першу славу їй принесла головна жіноча роль у фільмі Олексія Балабанова «Про виродків і людей», прем’єра якого відбулася також у Каннах. У 90-х роках Дінара перебралася до Франції. 1998 року була номінована на премію Європейської кіноакадемії в категорії «Найкраща європейська актриса». Світову славу їй здобув грузино-французький фільм Джулі Бертучеллі «З тих пір, як поїхав Отар», після якого Дінара була номінована на премію «Сезар» як найбільш багатонадійна актриса. У 2010 році вона зіграла у фільмі «Генсбур. Любов хулігана» Жоанна Сфара, а у 2012 – в картині Міхаеля Ханеке «Любов».
 
16:00 – 18:00        Зустріч з режисером Дені Коте (Канада). Мова майстер-класу: англійська.
 
Дені Коте близько 10 років працював кінокритиком і встиг побути віце-президентом профільної Квебекської асоціації. У 2005 році він покинув журналістику і зняв свій повнометражний дебют «Північні штати». Кажуть, що між Дені Коте і фестивалем у Локарно - довге взаємне кохання. Дебют канадця удостоївся «Золотого леопарда» в Локарно у конкурсі «Відео». 2007 року фільм Коте також номінують на МКФ у Локарно, на «Золотого леопарда» за стрічку «Наші приватні життя». Вже за рік Коте повертається до Швейцарії за нагородою. 2008-й ознаменувався для нього «Срібним леопардом» фестивалю в Локарно за найкращу режисуру у фільмі «Їй потрібен хаос». У 2009 році зняту Коте документальну стрічку «Остови» показали на Каннському кінофестивалі у програмі «Двотижневик режисерів». Фільм отримав нагороди за найкращу режисуру. Фільм «Керлінг» (2010) брав участь у конкурсній програмі фестивалю в Локарно. Він приніс Коте другу підряд нагороду за найкращу режисуру, а також леопарда за найкращу чоловічу роль. 2 роки тому фільм показали на «Молодості» у програмі «French connection». Наступну документальну роботу Дені Коте «Бестіарій» (2012) показали на кінофестивалях у Берліні та Санденсі. Того ж року в Києві фільм включили до програми «French connection».
 
Неділя, 27.10

Майстер-класи будуть оголошені додатково.
 
Онлайн-трансляції майстер-класів дивіться на BeTV. http://betv.com.ua/molodist-festival/

Постер та текст російською: http://www.ex.ua/780044644750.
 


Место:Київ, вул. Лаврська, 16а
Дата начала приёма заявок:пока не объявлено
Дата окончания приёма заявок:пока не объявлено
Идёт приём заявок?:Да
Дата начала события:2013-10-20
Дата окончания события:2013-10-27
Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter