Июнь 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Июнь ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
12
13
21
23
27
28
29
30
Декабрь 18, 2013

«Real TV Estate» перетворивcя на канал «бігуді»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

В українському інформаційному просторі з’явиться телеканал «бігуді». Про це повідомляється на сайті Нацради. Поява відбулася через переформатування каналу Real TV Estate, який від минулого року входить до 1+1 media.

Рішення про переоформлення ліцензії на супутникове мовлення ТОВ «РЄАЛ ІСТЕЙТ-ТВ», м. Київ, ухвалено Національною радою на сьогоднішньому засіданні. Серед змін, внесених компанією до ліцензії, і зміна логотипа із «REALTV ESTATE» на «бігуді».

Як зазначила під час доповіді цього питання заступник голови Національної ради Лариса Мудрак, хоча формат телеканалу змінено з інформаційно-розважального (будівельна тематика) на розважальний із фільмопоказом, і формат, і стилістика каналу є жіночими. Тобто в інформаційному просторі України з’явився новий канал, розрахований на жіночу аудиторію.

Також було змінено територію розповсюдження телепрограм – Україна, і визначено кодований спосіб прийому сигналу.

У програмній концепції мовлення частку програм власного виробництва зменшено із 12 год. до 4 год. 36 хв. на добу, мінімальну частку національного аудіовізуального продукту зменшено із 20 год. 40 хв. до 18 год. на добу. Збільшено максимальну частку аудіовізуальної продукції іноземного виробництва – із 3 год. 20 хв. до 6 год. Зникають інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі, зростає обсяг культурно-мистецьких, розважально-музичних передач, фільмопоказу, зменшується обсяг науково-просвітницьких передач, елементів оформлення ефіру, анонсів. З’являється 36 хв. дитячих передач і 1 год. 30 хв. телеторгівлі.

Як повідомляв МБ, влітку 2012 відбулось переоформлення  ліцензії на супутникове телебачення, яке було спричинено  зміною юридичної та фактичної адрес, власників, керівних та наглядових органів управління, оператора телекомунікацій та параметрів супутникового каналу мовлення. Також було переоформлено заяву ТОВ «РЄАЛ ІСТЕЙТ-ТВ» на телевізійне мовлення в  багатоканальній телемережі МХ-3. 
Двери титан йошкар ола входная металлическая дверь пандор титан doorsor.ru. Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter