Июль 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Июль ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
 7
10
16
19
23
25
26
30
    
Январь 15, 2015

«Інтер» прокоментував результати рішення Нацради

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

«ІНТЕР МЕДІА ГРУП» заявляє, що попередження  Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, винесене сьогодні, 15 січня, було винесене без проведення відповідної перевірки. А поширена на засіданні інформація про те, що Ганна Безлюдна відсторонила від роботи керівництво компанії НІС - недостовірна. Про це йдеться у заяві, розповсюдженій прес-службою «Інтеру».
 
Як заявляє Телеканал «ІНТЕР» та «ІНТЕР МЕДІА ГРУП», "в основі прийняття рішення Нацради лежить інформація, що не відповідає дійсності. Та сама, яка стала підставою суспільного резонансу навколо телеканалу «ІНТЕР» в перші два тижні 2015 року. «ІНТЕР» заявляє, що будь-яких порушень українського законодавства під час мовлення телеканалу не було. Законних підстав для винесення рішення про попередження немає. Рішення у відношенні «ІНТЕРУ» телеканал розцінює як прийняте поза межами правого поля. «ІНТЕР» залишає за собою право відстоювати правоту у законний спосіб".
 
Крім того,  «ІНТЕР МЕДІА ГРУП» заявляє про поширення недостовірної інформації стосовно керівництва компанії під час засідання Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення деякими її членами та окремими учасниками засідання. Зокрема, член Нацради Ольга Герасим’юк звинуватила члена Наглядової ради «ІНТЕРУ» Ганну Безлюдну у тому, що вона особисто відсторонила від роботи керівництво компанії «Національні інформаційні системи» (виробляє програми Новини, Подробиці, Подробиці тижня, Чорне дзеркало).
"Ця інформація не відповідає дійсності. Як член Наглядової ради телеканалу «ІНТЕР» Ганна Безлюдна відповідає за розвиток бізнесу і ніяким чином не впливає на редакційну та кадрову політику продакшену, що виробляє інформаційні програми. Більше того, будь-які співробітники ТОВ «НІС» не можуть бути відсторонені від роботи керівництвом телеканалу «ІНТЕР» та «ІНТЕР МЕДІА ГРУП». ТОВ «НІС» є окремою юридичною особою і має власне керівництво, яке самостійно приймає всі кадрові рішення. Стосовно невтручання у редакційну та кадрову політику ТОВ «НІС», розподілу повноважень між «ІНТЕРОМ» і «НІСом» існує юридичний договір, про що телеканал «ІНТЕР» неодноразово публічно заявляв. Все це унеможливлює вплив керівників «ІНТЕРУ» та «ІНТЕР МЕДІА ГРУП» на будь-які кадрові та редакційні рішення  ТОВ «НІС». Телеканал «ІНТЕР» та «ІНТЕР МЕДІА ГРУП» розцінюють поширення недостовірної інформації як навмисне нанесення шкоди діловій репутації  та вимагає публічного спростування", - йдеться у заяві.
  
 
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter