Май 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 12, 2015

У Києві знімають «Казку старого мельника»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У національному музеї народної творчості та побуту в Пирогово тривають зйомки першого українського фентезі «Казка старого мельника». Державне агентство з питань кіно розморозило фінансування, компанія «Євромедіа», яка займається реалізацією кінострічки, продовжила зйомки.

«Фінансування на цю кінострічку відновлено, але в зв’язку зі змінами цін для ефективного завершення проекту потрібне додаткове фінансування, - розповідає Пилип Іллєнко, голова Державного агентства з питань кіно. - Це задача не тільки наша, але й продюсерів фільму. Робота йде, команда працює, сподіваємось на гарний результат».

А тим часом на знімальному майданчику тривають репетиції каскадерів. На величезних кранах, у повітрі, гімнастки-«повітрулі» проводять бій з каскадерами-«вовкулаками». 

«Сьогодні ми знімаємо сцену, коли найманці прийшли на Чорний хутір і деякі герої казки перевтілились на вовкулак, - розповідає Олександр Ітигілов, режисер «Казки старого мельника». – Взагалі у сценарії для мене було цікаво все, оскільки не тільки діти, а й дорослі вірять у казки. Особисто я вірю. Тому для мене жанр сам сценарій Сергія Гаврилюка, були цікавими від початку до самого кінця. Сподіваюся, що я, як режисер, не зіпсую цей твір, а екранізація буде ще яскравішою, ніж написано. Над цим працюємо і великі надії покладаємо на те, що все вийде і глядач побачить гідне кіно з величезною кількістю моментів, які змусять забути про реалії та повірити у казку».

Одну з головних героїнь «Параску Казку» грає Ірма Вітовська. «Я граю героїню Параску Казку, таку собі українську жінку з матріархальним нахилом, - ділиться Ірма Вітовська. – В характері Параски і воля, і диктатура, вона може спонукати до дій, як то кажуть «і пряником, і кочергою». Як на мене 50% успіху екранного персонажу – це партнер у кадрі. Мого чоловіка в казці грає Остап Ступка. Тому все виходить прекрасно. Дозволяємо собі імпровізації, які непогано вписуються у сцени фільму».

У кінострічці знімаються: Анатолій Хостікоєв, Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Остап Ступка, Наталя Сумська, Євген Нищук, Олексій Вертинський, Володимир Горянський, Олеся Жураковська («Свати»), Олексій Богданович («П’ять хвилин до метро»), Ігор Бірча («Віталька»), Василь Бендас («Шоу довгоносиків»), Валентин Томусяк («Київський торт»), Анна Кошмал («Свати»), Леонід Шевченко («Іван Сила»), Костя Камінський («Трубач»), Андре Лопушинський («Три сестри»), Андрій Носихін («Джамайка»), Євгенія Гладій, Максим Кондратюк,Сергій Гаврілов та інші.

В основі «Казки старого мельника» – боротьба головних героїв Христини та Миколки з силами зла – «вовкулаками» та «повіт рулями». Любов до сім’ї, вибір життєвого шляху, взаємодопомога та співчуття, мужність та наполегливість – все це поєднано в унікальній українській казці.

1.jpg2.jpg4.jpg7.jpg10.jpg14.jpg15.jpg17.jpg19.jpg21.jpg23.jpg24.jpg26.jpg

Тэги: Казка старого мельника


Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter