Июль 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 20, 2015

Сайт Новое время став україномовним

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Сьогодні запрацювала україномовна платформа популярного суспільно-політичного ресурсу nv.ua (Новое Время).

"Ми прийняли принципове рішення, що обидві платформи – україномовна і російськомовна – будуть абсолютно рівноцінними, матеріали на них публікуватимуться двома мовами одночасно. Не буде жодної затримки у часі на жодній з двох версій, і читачі, які звикли споживати новини і авторські тексти будь-якою з двох мов, отримуватимуть контент одночасно двома мовами. Наші автори – так само двомовні, тому ми будемо перекладати на обидві мови весь контент сайту, включаючи авторські колонки та статті.
Це важливо – тому що у такі насичені подіями часи ніхто не хоче і не мусить чекати на інформацію жодної зайвої хвилини у порівнянні з читачами, які споживають новини іншою мовою.
Це важливо – тому що Україна нарешті стає більш «українською».
І сьогодні, у такі складні часи і у переддень 24-ї річниці Незалежності, це символічно – тому що, як продемонструвала новітня історія, у країні, де люди, для яких рідна мова російська, живуть поряд з людьми, для яких рідна мова українська – повинні мати якомога більше точок, де вони можуть перетинатися, зустрічатися і спілкуватися", - повідомляє команда Новое Время.

Головним редактором видання і сайту «Новое время» є відомий український журналіст Віталій Сич, який до цього очолював журнал «Корреспондент». У листопаді 2013 року В.Сич залишив «Корреспондент», який перейшов під управління Сергія Курченка. У травні 2014 року він запустив медіа-проект «Новое время» та став його керівником.

Нагадаємо, журнал Новое время  стартував 16 травня 2014 року. Сайт nvua.net - 17 червня 2014 року. 

МБ, вже писав, що україномовна версія  сайту Новое Время з'явиться до 24 серпня. Як повідомляв Віталій Сич, україномовні і російськомовні новини виходитимуть одночасно, а перекладати будуть весь контент, включно із блогами.

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter