Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Август 20, 2015

Продавці ТВ-реклами підвищать ціни

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Сейлз-хаус групи 1+1 та StarLigthSales планують підвищення цін на телерекламу вже наступного року. Про це МБ повідомили Валерій Варениця та Андрій Партика.  Причини - валютні коливання, споживча інфляція та зменшення ресурсу внаслідок законодавчих змін.

"Телебачення суттєво відстає від загальної інфляції. Ми підраховували, що за 2 роки війни і кризи споживча інфляція сягне 70-80%. Все сьогодні серед наших клієнтів є ті, хто підвищили ціни на власні товари більше, ніж на зміну курсу. По фармі, наприклад, середнє підвищення цін цього року – 30%. На наші послуги ціни так не підвищились. Вони відстають від цін на товари рекламодавців, від споживчої інфляції. Але в собівартості телеканалів є і комунальні послуги, які подорожчали, і пальне, і споживчі ціни, які зросли. Струна натягується і натягується. Зменшення рекламного блоку з 12 до 9 хвилин пом’якшило тиск на споживача, якість реклами покращується, але треба додатково ще 3 хвилини контенту в ефір поставити. І це має додаткову ціну: там, де стоїть найдорожча реклама, там і контент -  найдорожчий. І тому, звичайно, ми будемо реагувати на зміни, які відбуваються з рекламодавцем, споживчим кошиком, будемо компенсувати знецінення гривні. З високою вірогідністю ця реакція буде уже наступного  року", - сказав Андрій Партика.

"Ми будемо підвищувати ціну наступного року: не на 10-20%, а на 30-35% для гарантованих типів розміщення. Це офіційно: ми будемо переглядати ціни гарантованих типів розміщення в бік підвищення. Так, ми будемо залишати бонусні системи розміщення, але будемо більш суворими. Якщо рекламодавець приходить з бюджетом того ж рівня, що й був, то ми будемо обмежувати обсяг бонусів. Якщо прийде зі збільшеним  - ми будемо лояльнішими щодо безкоштовних виходів...", - прокоментував Валерій Варениця.


Читайте більше в інтерв'ю Партики та Варениці МедіаБізнесу.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter