Июнь 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 30, 2015

Sister's production знімає для «1+1» драму про спорт, кохання та війну

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Днями «Sister's production» на замовлення каналу «1+1» розпочав зйомки нової драми «Я з тобою» - історії про нове покоління і його героїв. Драма «Я з тобою» складатиметься з двох серій, а в ефірі каналу «1+1» її можна буде побачити вже навесні 2016 року, - повідомляє прес-служба телеканалу.

Режисером картини виступив Олег Туранський, сценарій написав Віталій Лушер, а креативним продюсером виступила Дарія Трегубова.

Телеканал аносує, що спортивно-кримінальна драма порадує також несподіваними амплуа вже відомих акторів - Ахтема Сейтаблаєва, Сергія Писаренка та Дмитра Лаленкова і відмінною акторською грою молодих - Олександра Попова, Дмитра Сови та Анни Топчій. 

П'ять років тому Роман та Олексій були просто двома підлітками із спортивного табору, закоханими в одну дівчину - Тетяну. Життя розвело їх по різних містах і країнах. Але коли з'ясовується, що Таня важко хвора, два її вірних лицаря, незважаючи на давній конфлікт, об'єднуються, щоб її врятувати.

Проти них весь світ – продажна бійцівська федерація, корумповані чиновники і навіть історичні події: все відбувається у переломний для країни момент, і головним героям належить відправитися за дівчиною до окупованого Слов'янська.

Але після «Революції гідності» вони вірять, що заслужили кращого майбутнього для своєї країни і своїх коханих.

«Історії про війну - це завжди територія спору, питань, запрошення до дискусії. Сьогодні осмислити нещодавні події в Києві і в Донецьку непросто, непросто дати їм оцінку, вільну від політичної платформи. У цьому проекті нас привабило те, що це фільм не про політичні розбіжності двох друзів, а про пристрасть – до спорту, до дівчини, про пошук себе, про важкий вибір, який стоїть перед поколінням 20-річних», - говорить Олена Васильєва, головний продюсер фільмів і серіалів «1+1».

У свою чергу, в команді «Sister's production» зазначають, що в основу сюжету картини покладена вічна тема.

«Нас цей проект привернув у першу чергу нестаріючим сюжетом – і в стародавньому епосі, і у Ремарка історичні події стають не просто фоном, а каталізатором почуттів і вчинків героїв. «Я з тобою» - це пронизлива драма і яскравий екшн у півторагодинному фільмі. Багато емоцій, погонь, вкрадених грошей, боїв і любові» - кажуть продюсери« Sister's production» Марина Городецька і Вікторія Забулонська.

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter