Июнь 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 21, 2016

Журналісти просять Гройсмана не допустити обмеження їх доступу до заходів у ВР

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Близько 50 представників ЗМІ підписали відкритий лист до спікера Верховної Ради України Володимира Гройсмана з проханням не допустити обмеження доступу для їх роботи в парламенті та закриття деяких заходів Ради для преси. Відповідне звернення є в розпорядженні detector.media

Зокрема, стурбованість представників ЗМІ викликало можливе закриття для преси засідання погоджувальної ради фракцій.

Звернення підписали 46 журналістів. Серед них працівники телеканалів «1+1», СТБ, NewsOne, «Еспресо», 5-го каналу, UBR, «Інтер», «24», «112 Україна», ZIK, інформагентств УНІАН, «Інтерфакс», УНН, «ЛігаБізнесІнформ», «Радио Вести» та інших медіа.

Медійники вже передали звернення Володимиру Гройсману і в парламентський Комітет з питань свободи слова та інформаційної діяльності.

Нагадаємо, 1 березня голова Верховної Ради України Володимир Гройсман оприлюднив підготовлену Місією Європейського парламенту (ЄП) доповідь і дорожню карту реформування українського парламенту, серед рекомендацій яких вказано на необхідність запровадження закритого для ЗМІ режиму засідань погоджувальної ради.

У документі, зокрема, йдеться про необхідність зміни підходу до формування порядку денного роботи Верховної Ради України. На думку Місії ЄП, на засіданнях Погоджувальної Ради не повинні бути присутні журналісти.

«Підхід до організації роботи Погоджувальної Ради з питань формування порядку денного роботи парламенту повинен бути переглянутий. Засідання Погоджувальної Ради повинні відбуватись у закритому для ЗМІ режимі», - йдеться в Рекомендації № 11 документу.

Нагадаємо, Міністерство інформаційної політики (МІП) України створилоМіжвідомчу робочу групу з напрацювання змін до законодавства у сфері свободи слова.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter