Июнь 17, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 31, 2016

Телеканал 1+1 запускає фільм «Я з тобою» в кінопрокат

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

21 квітня в кінотеатрах України відбудеться прем'єра фільму «Я з тобою», створеного командою «Sister's production» на замовлення телеканалу «1+1». Це - сучасна історія кохання, написана по слідах недавніх революційних подій в Україні і бойових дій в окупованому Донбасі. 

Нагадаємо, МБ вже писав про  2-х серійний телевізійний фільм "Я з тобою" за участі акторів Олександра Попова, Дмитра Сови і Анни Топчій, а також із Ахтемом Сейтаблаєвим, Сергієм Писаренком і Дмитром Лаленковим, які виступили у несподіваних амплуа.

Втім, перед ефіром на ТБ команда 1+1 вирішила "прокатати" його по кінозалах. 

Як повідомляє прес-служба 1+1, «Я з тобою» - перший з низки проектів «1+1», який вийде у широкий прокат. 

За сюжетом фільму двоє підлітків зі спортивного табору - Роман (Олександр Попов) і Олексій (Дмитро Сова), - закохані в одну дівчину Тетяну (Анна Топчій).

Життя розвело їх по різних містах і країнах, але, коли з'ясовується, що кохана дівчина тяжко хвора, два вірних лицаря, незважаючи на давній конфлікт і почуття суперництва, об'єднуються для її порятунку. В умовах війни, коли змінюються життєві цінності, двоє молодих людей, не дивлячись на всі труднощі, проявляють свої кращі людські якості. Головне, що їх об'єднує - кохання до однієї людини і любов до батьківщини.

«Художньо осмислити події останніх двох років - завдання не з простих, і ми не намагалися дати історичну оцінку ситуації, ми просто спробували уявити, чи легко сьогодні бути молодим, відстоювати свої принципи, боротися за кохання. Кожне покоління робить це по-своєму, і молоді хлопці у виконанні Олександра Попова та Дмитра Сови - герої свого часу, суперечливі і неоднозначні, але по-своєму дуже сильні і внутрішньо вільні», - каже Олена Васильєва, головний продюсер фільмів і серіалів каналу «1+1».

Автором ідеї фільму є Андрій Старовойт, відомий також як засновник нового українського виду спорту - фрі-файт. Спеціально для зйомок у фільмі виконавці головних ролей осягали основи бойових мистецтв і філософію справжніх лицарів.

Режисером картини виступив Олег Туранський, сценарій написав Віталій Лушер.

«У нашій історії відбувається дивне: два «кута» любовного трикутника - два головних героя - не тільки воюють за серце коханої, а й об'єднуються, щоб врятувати її і сказати їй: «Я з тобою». Тому що справжнє кохання змушує людей ставати краще, благородніше, зростати, робити вчинки, яких від них ніхто не очікував і, якщо потрібно, протистояти всьому світу», - кажуть продюсери «Sister's production» Вікторія Забулонська і Марина Городецька.

Читайте найближчим часом на сторінка МБ інтерв'ю продюсерів Sister's production про "Я з тобою", нові проекти, реалії та перспективи ринку кино- та телевиробництва.  

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter