Июнь 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 9, 2016

ICTV та IVORY films почали зйомки серіалу «Невиправні»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал ICTV та кінокомпанія IVORY films за участі сценаріста Михайла Бриниха та режисера Анатолія Матешка приступили до зйомок психологічного детективу «Невиправні». Про це повідомляє прес-служба каналу.
 
«У сучасному кіно пересікаються багато жанрів. В цьому сценарії якраз і є оце перехрещування. «Невиправні» – це і комедія, і драма, і детектив, і мелодрама, подеколи і нуар, і жахи – все відразу…Мені дуже багато пропонують сценаріїв сьогодні, але вибрати те, до чого б лежала душа, складно. Сценарій цього серіалу якраз відповідає вимогам, які є у мене. Це три критерії: перше – історія, друге – характер і третє – доля. Ці компоненти обов’язково присутні у кожній серії нашого серіалу», – коментує режисер Анатолій Матешко.
 
За сюжетом серіалу, полковник поліції Стадник формує всередині довіреного йому управління відділ для розслідувань найбільш складних злочинів. Він мріє повторити досвід французьких поліцейських 19-го століття, коли легендарний Ежен Відок створив найефективніше відділення розшуку, сформувавши його виключно з колишніх арештантів. Нова команда Стадника теж об’єднала тих, хто колись потрапив у жорна каральної машини і тепер відбуває покарання. Керує відділом «невиправних» саркастичний і жорсткий Єгор Поляков – колишній спецназівець, «списаний» секретною службою за пограбування банку. Дізнавач Ольга Ситницька потрапила за ґрати за вбивство садиста-маніяка, а спеціаліст за зовнішніми проявами Максим Лужин опинився на нарах стараннями впливового корумпованого чиновника. Максим – унікальний у своєму роді фахівець, який здатний визначати особливості характеру і звичок людини за його антропологічними та фізіономічними ознаками. Лужин бачить людей наскрізь і здатний вивести на чисту воду будь-кого.
 
Сумнівні методи роботи «невиправних» і сам факт їх існування не до душі багатьом співробітникам правоохоронних органів. У нової команди багато недоброзичливців, які із задоволенням вставляють їм палиці в колеса. В ідею полковника Стадника майже ніхто не вірить. І якщо робота трійці не буде успішною, експеримент припинять, а «невиправних» повернуть у в’язницю.
 
Ідея серіалу виникла в продюсера  Ілларіона Павлюка кілька років тому. «Це найдивніший відділ спеціальних розслідувань в історії серіалів. Геній, який знає відгадку, але не може нічого  довести. З ним — крутий екс-розвідник, який, втім, не хоче нічого розслідувати. І наостанок — розумниця слідчий, яка пережила настільки глибоку психологічну травму, що вона й досі впливає на її вчинки. Але найдивовижніше те, що разом вони — ідеальні детективи. Ідеальні детективи, яким по зубах навіть ідеальні злочини», – описує героїв співзасновник  продакшена  IVORY films Ілларіон Павлюк.
 
Співзасновник компанії  Олег Рогожа розповідає: «Упродовж  цього часу ми ніби складали пазли, декілька раз обговорюючи кожен, навіть, здавалось би, незначний нюанс майбутнього серіалу. І  тільки тоді, коли усі наші пазли склалися і ми з полегшенням зітхнули: «Це воно!» - у нас з'явився партнер у вигляді ICTV. Для нас є великою удачею розпочати зйомки серіалів з ICTV  саме з проекту «Невиправні». Впевнений, що глядач захопиться серіалом так само, як захоплюємося ми!».
  
Продюсер Володимир Рибась коментує: «Ми зібрали дуже цікаву команду: акторів і творчий колектив, кожен з яких «хворіє» за свою справу. Тому що всім сподобалася сама ідея. Всі читали сценарій, всі «загорілися» і ми дуже багато роботи виконуємо разом, щоби довести її практично до ідеалу».
 
 
Виробництво: ICTV та IVORY films
Режисер: Анатолій Матешко
Продюсери: Іларіон Павлюк, Володимир Рибась, Олег Рогожа
Автор ідеї:  Ілларіон Павлюк
Сценарій:  Михайло Бриних
У ролях:  Дмитро Шевченко, Данило Бєлих, Анна Донченко та ін.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter