Июль 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июль 6, 2016

На кінофестивалі у Карлових Варах покажуть «Рідні» Манського

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

5 липня у рамках 51-го міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах відбудеться світова прем'єра нової роботи Віталія Манського «Рідні», виробництво якої триває за підтримки Державного агентства України з питань кіно. 
 
Картина є копродукцією Німеччини, Латвії, Естонії та України, її виробництво також було підтримане 6-ма європейськими телеканалами, що дозволило фільму стати великим міжнародним проектом. Копродюсерами з українського боку є Анна Паленчук та Юлія Сінькевич. 
 
У своїй кінострічці режисер крізь призму власної сім'ї показує українське суспільство. Громадянин Росії, українець, народжений у Львові, Віталій Манський подорожує Україною, щоб досліджувати суспільство після Революції Гідності. І робить це на прикладі власної сім'ї, члени якої проживають у різних кінцях країни: у Львові, Одесі, на Донбасі та в Криму. Режисер досліджує причини конфлікту, після якого громадяни однієї країни опинилися по різні боки барикад. Фільм висвітлює як події сьогодення, так і глибоке коріння конфлікту між Україною та Росією.
 
Представлення стрічки «Рідні» у Карлових Варах стало можливим завдяки підтримці Всеукраїнського благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього». Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter