Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июль 26, 2016

Viasat виходить зі складу Телекомунікаційної палати України

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Viasat повідомляє про вихід зі складу Асоціації «Телекомунікаційна палата України» через публічні заяви її керівників, що " свідчать про лобіювання інтересів окремих гравців на ринку платного телебачення". Про це йдеться у розповсюдженому релізі.
 
Вступ нашої компанії до Асоціації був продиктований прихильністю до декларованих  нею принципів, а саме: «сприяння розвитку в Україні сфери телекомунікацій, програмних послуг,  виробництва обладнання та представництва і захисту загальних інтересів своїх членів» (цитата з офіційного сайту Асоціації http://www.telpu.com.ua/ ).
 
Ми всіляко вітаємо та підтримуємо прагнення до впровадження європейської практики, зокрема, технологічної конвергентності, боротьби з піратством, єдиних умов на ринку для всіх провайдерів, а також зміцнення інформаційної безпеки країни.
 
На жаль, останнім часом  діяльність Асоціації, окремі публічні заяви її керівників свідчать про лобіювання інтересів окремих гравців на ринку платного телебачення (зокрема в питанні, що стосується законопроекту № 3504 про внесення змін до закону «Про телебачення і радіомовлення» щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій в складі універсальної програмної послуги (УПП), а не галузі в цілому, що прямо суперечить нашим поглядам та бізнес пріоритетам. Позиція, яку наразі підтримує Асоціація, може завдати шкоди нашим інтересам та відносинам нашої компанії з іншими суб’єктами ринку.
 
Viasat відкритий до співробітництва з профільними асоціаціями, іншими учасниками ринку телебачення та телекоммунікацій та громадськими організаціями.   Наше співробітництво з Асоціацією та її учасниками надалі відбуватимуться в форматі поза формальним членством в Асоціації.  Маємо надію, що позиція Асоціації згодом зміниться таким чином, щоб надавати рівну міру підтримки всім її учасникам.
 

ТОВ Віжн ТБ (знак для товарів та послуг Viasat, www.viasat.ua)/ Viasat Україна є провайдером послуг супутникового телебачення та Інтернет телебачення. ТОВ Віжн ТБ існує з 2006 року, головний офіс компанії знаходиться у Києві, Україна.
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter