Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 30, 2016

Ведучим «Свободи слова» став Вадим Карп’як

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Півтора місяці інтриги – і суспільно-політичне ток-шоу «Свобода слова» нарешті розкриває ім’я нового ведучого. Ним став Вадим Карп’як, який донедавна був ведучим на каналі "112 Україна", а 29 серпня вийшов у ефір на каналі  ICTV.
 
Нагадаємо, останній випуск програми минулого сезону вийшов в ефір 11 липня. Його провів Андрій Куликов, який був ведучим ток-шоу впродовж останніх 9 років. 
 
«Для політичного журналіста в Україні – це найліпша пропозиція, яку взагалі можна отримати. На «Свободі слова» висока концентрація смислів, а також впливових та розумних людей, що мені імпонує, – коментує нову посаду Вадим Карп’як. – Окрім відповідальності, це одночасно і можливість модерувати живу дискусію, під час якої люди насправді міняють свою точку зору. В Інтернеті, приміром, таке складно уявити».
 
29 серпня о 22:30 оновлена «Свобода слова» вийшла в ефір не тільки з новим ведучим, але і з новим динамічним дизайном студії.
 
«Свобода слова» як і раніше буде виходити на ICTV щопонеділка о 22:30.
 
«Загалом програма існує в українському телевізійному просторі більше десяти років, - підкреслив продюсер «Свободи слова» Михайло Павлов. – Останнім часом в Інтернеті, здебільшого  у соціальних мережах, популярна думка, що з телевізійного простору треба прибрати політичні ток-шоу. Особливо дивно це чути від людей, які нібито пропагують демократичні цінності. А між тим, створивши відкритий дискусійний майданчик, ми внесли свій внесок у формування громадянського суспільства. І будемо продовжувати це робити». Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter