Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Сентябрь 5, 2016

Новий головред "Фокуса" про кадрові зміни у виданні

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Головний редактор "Фокусу" Сергій Литвиненко прокоментував МедіаБізнесу публікацію  щодо кадрових змін у виданні.
 
«Кадрові зміни – це певна складова оптимізації управління, яка назріла, оскільки проекти «Фокус Медіа» розвиваються, плюс - є певні ідеї, які хочеться швидко і якісно реалізувати.

Тож, тепер у кожного з нас є чітко розставлені пріоритети. Яна Мойсеєнкова, як шеф-редактор, сконцентрується на редакційній політиці, тематичному плануванні, організаційних питаннях двох редакцій - журналу «Фокус» і сайта focus.ua, а також розвитку нових проектів. Михайло Крігель сфокусується на реалізації нових ідей для сайта, я відповідно – журналу.
Нова посада Олега Сорочана – це один із прикладів нашої кадрової політики: даємо дорогу молодим і креативним, які довели, що не тільки хочуть, але й вже можуть керувати редакцією.
Редакційна політика при цьому залишається незмінною, тобто наші читачі й надалі отримуватимуть надійну і перевірену інформацію, орієнтовану на активну і думаючу аудиторію».
 
Нагадаємо, відповідно до останніх кадрових змін, Яна Мойсеєнкова – шеф-редактор, Сергій Литвиненко – головний редактор, Олег Сорочан – заступник головного редактора, Михайло Кригель – головний редактор focus.ua.
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter