Июль 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 9, 2016

Держава підтримає фільм «Поліна» режисера Оліаса Барко

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

12 серпня Держкіно уклало контракт з компанією «Студія «Кінороб» про надання державної фінансової підтримки повнометражного фільму «Поліна» французького режисера Оліаса Барко. Розмір державної підтримки становить 10 млн 800 тис. грн., це 20% від кошторисної вартості виробництва фільму. Про це повідомляє Держкіно.
 
«Поліна» – переможець 8-го конкурсного відбору Держкіно. Над картиною працювала міжнародна команда. Так, авторами сценарію є француз Ерік Оліас Барко та бельгійці Анушка Валевік і Жонатан Ньоманн, а продюсером – українець Єгор Олесов. Оператор стрічки – триразовий лауреат премії «Сезар» француз Т’єррі Арбоґаст.
 
Пригодницький фільм-фентезі розповідає про життя 11- річної дівчинки Поліни, котра після смерті матері та арешту батька живе в будинку своєї злої тітки. Дівчинка позбавлена будь-якої можливості дізнатися, що ж насправді сталося з її батьками. Але одного разу вона знаходить частину фотографії, на якiй зображено її тата. Щоб зібрати решту знімка і дізнатися правду, Поліна вирушає на кіностудію, що дісталася їй у спадок від матері. Тут на неї чекають дивовижні пригоди: дівчинка потрапить до різних кіносвітів, опиниться на полі бою під дулом танка і познайомиться з силачем Голіафом, побуває в королівстві вікінгів і в лабораторії божевільного вченого. Вона знайде нових друзів, яким допоможе перемогти сили зла, а вони, своєю чергою, стануть союзниками Поліни у пошуках правди про її батьків.
За словами режисера фільму Оліаса Барко, ця стрічка мала зніматися в Римі, але акторка знайшлася лише у Києві. Тим паче, режисерові було важливо показати своїм партнерам у Західній Європі, що після подій на Майдані в Україні можна знімати кіно, до того ж, без ризику.
 
Знімається фільм українською, англійською та французькою мовами, і буде повністю дубльований українською.
 
Як зазначив Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко: «Над цим фільмом працювала група досвідчених кіномитців, адже  режисер Оліас Барко та оператор Т’єррі Арбоґаст мають світове ім’я. Дуже добре, що ми можемо підхоплювати підтримку проекту на будь-якому етапі його виробництва, як і сталося з даним проектом, оскільки Держкіно України фінансує монтажно-тонувальний період цієї стрічки».Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter