Июль 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 16, 2016

Почалися зйомки фільмів-переможців відбору Держкіно

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

За підтримки Державного агентства України з питань кіно компанія «Директорія кіно» розпочала зйомки трьох повнометражних ігрових фільмів: «Троє» режисера Івана Кравчишина, "Брама" Володимира Тихого та "Коли падають дерева" Марисі Нікітюк. Про це повідомляється у прес-релізі.

Художній фільм «Брама» Володимира Тихого (робоча назва «Баба Пріся»)  є переможцем 8-го конкурсного відбору Держкіно і виробляється компанією «Директорія Кіно». Продюсери  – Ігор Савиченко та Дмитро Кожема. Головні ролі у фільмі виконують Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Ярослав Федорчук, Дмитро Ярошенко та Ігор Гнізділов. 

Український глядач зможе побачити стрічку вже восени 2017 року.

«Коли падають дерева» автора сценарію та режисера Марисі Нікітюк. Фільм створюється міжнародною командою за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Драма в стилістиці магічного реалізму «Коли падають дерева» є переможцем 7-го конкурсного відбору Держкіно. Виробництво фільму здійснює компанія ТОВ «Директорія кіно».  Продюсери  – Ігор Савиченко та Роман Климпуш спільно з іноземними партнерами: Даріушом Яблонським й  Ізабелою Войцек (Польща), Катрін Дусар (Франція) і Дарко Басескі (Македонія). Над фільмом працює відомий польский оператор-постановник Міхал Енглерт, титулований на «Санденсі» та «Берлінале». 

Нагадуємо, що у травні цього року сценарій фільму «Коли падають дерева» став переможцем церемонії 10 сесії ScripTeastAward, яка проводилась у рамках Каннського кінофестивалю.
їнський глядач зможе побачити стрічку вже восени 2017 року.

«Троє» - проект є переможцем 7-го конкурсного відбору Держкіно. Режисер стрічки Іван Кравчишин, сценарій створювався Віталієм Потрухом, за участі Тараса Антиповича, Ігоря Савиченка  та Івана Кравчишина. Продюсери фільму – Ігор Савиченко та Дмитро Кожема.

Це історична драма, вестерн, дія в якому відбувається у роки Національно-визвольної війни в Україні. Фільм апелює до таких цінностей, як свобода і дружба, розкриваючи образи трьох військових, які воюють у різних арміях та мають різні звання. Цих трьох поєднує лише те, що коли після безлічі перешкод більшовицькі лещата от-от затиснуть їх у смертельні обійми, вони до останнього залишаються вірними своїй єдиній мрії – свободі. Чи знайдуть вони собі місце в ері, що настає, –  ері прагматизму, дріб'язковості, знеособлення і зрівнялівки?

На думку авторів проекту, ці події дуже актуальні нині, бо перегукуються з тим, що зараз відбувається в Україні.

Знімальний період триватиме до кінця листопада, реліз фільму запланований на червень 2017 року.

Український глядач зможе побачити стрічку «Троє» наприкінці 2017 року.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter