Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 11, 2016

Окупаційний суд Криму відмовив у апеляції журналісту Миколі Семені

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У Криму підконтрольному Росії суд залишив без змін рішення суду першої інстанції щодо скарги кримського журналіста Миколи Семени на дії слічого ФСБ Росії. Про це повідомляє radiosvobodaз посиланням на Facebook глави ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїра Смедляєва.

«Микола Семена разом з адвокатами Андрієм Сабініним і Емілем Курбедіновим вийшли з засідання суду. Постанову суду першої інстанції традиційно залишили без зміни», – написав Смедляєв.

Раніше кримське управління ФСБ Росії відмовило в задоволенні клопотання захисту кримського журналіста Миколи Семени про виїзд його на лікування до Києва. У серпні суд відмовив у задоволенні скарги адвоката журналіста на дії слідчого ФСБ Росії.

Навесні в Криму пройшли масові обшуки, в тому числі, у незалежних журналістів, яких підозрювали у співпраці з проектом Радіо Свобода, сайтом Крим.Реалії. Щодо автора Радіо Свобода Миколи Семени порушили кримінальну справу за підозрою в закликах до порушення територіальної цілісності Росії. Російське слідство заборонило йому залишати територію півострова.

Міністерство закордонних справ України висловило стурбованість переслідуванням громадян України в анексованому Росією Криму, зокрема, журналіста Миколи Семени і закликало припинити тиск на журналіста.

23 серпня захист Миколи Семени закликала ФСБ випустити його з Криму на лікування. До цього відпустити Семену на лікування закликали Міжнародна і Європейська Федерація журналістів.

3 вересня Незалежна медіа-профспілка України висловила солідарність з журналістом і закликав міжнародне співтовариство і українську владу зробити все можливе, щоб домогтися його виїзду з Криму для лікування.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter