Июль 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 26, 2016

Головою Спілки кінематографістів став Тарас Ткаченко

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

25 жовтня 2016 року у Будинку кіно відбувся VII (XIII) позачерговий З’їзд Національної спілки кінематографістів України. За підсумками таємного голосування головою Спілки було обрано кінорежисера Тараса Ткаченка. Про це повідомляється на сайті  НСКУ.
 
Проведення З’їзду було зумовлене необхідністю оперативно – до кінця 2016-го – внести і зареєструвати у Міністерстві юстиції України зміни до Статуту НСКУ, привівши його у відповідність до вимог законодавства і зберігши для Спілки статус неприбуткової організації/

Також на позачерговому З’їзді було вирішено обрати голову НСКУ, голову Контрольно-ревізійної комісії, членів Правління Спілки та Контрольно-ревізійної комісії, аби не проводити в умовах фінансово-економічної скрути для того ще один З’їзд весною 2017 року.

Усі члени НСКУ були делегатами З’їзду. Станом на 25 жовтня 2016 року на обліку в НСКУ перебувало 1108 членів. На З’їзд зареєструвалися 557 із них.

На початку своєї роботи З’їзд прийняв резолюцію, в якій категорично засудив неправомірний судовий вирок кінорежисеру Олегу Сенцову та екологу Олександру Кольченку і виступив із вимогою негайно звільнити їх з-під варти й повернути в Україну.

На виконання резолюції З’їзд уповноважив голову Спілки звернутися із відповідними запитами до міжнародних та українських урядових і неурядових організацій з метою надання їм всебічної інформації щодо справи Сенцова–Кольченка та солідаризуватися з громадською кампанією за звільнення політв’язнів.

Голова НСКУ Сергій Тримбач прозвітував про роботу Правління НСКУ за 2013–2016 роки, а голова Контрольно-ревізійної комісії Юрій Гармаш – про роботу Контрольно-ревізійної комісії у цей період. З’їзд визнав роботу Правління НСКУ та Контрольно-ревізійної комісії задовільною.

На посаду голови НСКУ було висунуто кандидатури кінорежисера Тараса Ткаченка, що попередньо опублікував свою програму, та актора Артура Лі. За підсумками таємного голосування головою Спілки було обрано Тараса Ткаченка.

На посаду голови Контрольно-ревізійної комісії було висунуто кандидатури кінооператора Юрія Гармаша та організатора кіновиробництва Світлани Коробіної. За підсумками таємного голосування головою Контрольно-ревізійної комісії переобрали Юрія Гармаша.

Також було обрано склад Правління НСКУ та Контрольно-ревізійної комісії.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter