Июнь 27, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 14, 2016

Starcom виграв тендер на обслуговування Coca-Cola в Україні

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Холдинг Publicis One повідомляє про перемогу агентства Starcom Ukraine у тендері на медіа обслуговування Компанії “Кока-Кола Україна”.

З 1 січня 2017 року Starcom забезпечуватиме медіа планування й розміщення реклами усіх брендів The Coca-Cola Company в Україні. Для Publicis One це особливо важливо, оскільки креативну складову успішної роботи  Coca-Cola на нашому ринку вже довгий час забезпечує інше агентство групи – Saatchi & Saatchi Ukraine.
 
“Перемога в цьому тендері є для нас великим досягненням, і я переконаний, що вона покладе початок довготривалому й плідному співробітництву, – ділиться враженнями директор Starcom Енвер Кікава. – Я щиро вдячний команді агентства, яка доклала неймовірних зусиль, щоб виграти у боротьбі з сильними опонентами”. 

Генеральний директор Publicis One Олег Попенко додає: "Ця перемога доводить успішність інтегрованого підходу Publicis One, завдяки якому усі актуальні можливості групи були задіяні для підсилення позицій агентства Starcom у тендері. Ми з нетерпінням чекаємо на початок співпраці, щоб реалізувати переваги єдиної крос-функціональної команди, зосередженої на досягненні цілей компанії Coca-Cola”.Starcom Ukraine – медіа агентство у складі холдингу Publicis One, яке працює в Україні з 1998 року. Завдяки належності до всесвітньої мережі команда агентства надає послуги світового рівня міжнародним та українським клієнтам, серед яких Mondelez International, Київстар, Samsung, Sandoz, VISA, Єврокар та інші.

Більше інформації про компанію “Кока-Кола Україна” на сайті: http://www.coca-colaukraine.com/
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter