Июль 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Январь 10, 2017

Журналіст, який вів розслідування "справи Ендрю", покинув Україну

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Журналіст, який вивчав тему розстрілу зведеної мобільної "групи Ендрю" Олексій Бобровніков заявив, що залишив Україну через погрози. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на його сторінку у Facebook. За його словами виїхав з України він ще місяць тому.
  
 
"Виклад ланцюжка подій, які могли знищити мене (у фізичному сенсі не в меншій мірі, ніж мене намагалися знищити професійно) нерозривно пов'язані зі справою Ендрю Галущенко, вбитого 2 вересня 2015 року недалеко від міста Щастя в Луганській області. Андрій був моїм головним джерелом інформації в питаннях дослідження "сірої зони"", - написав він.
 
Як пише Бобровніков "з перших днів розслідування, присвяченого "сірій зоні", а точніше, за два дні до вбивства Андрія Галущенко", йому почали надходити погрози фізичної розправи.
 
"Вони приходили як у дружній формі з поплескуванням по плечу, так і в формі погроз зі зброєю в руках. Подібні загрози отримували і інші люди, задіяні в вивченні процесів торгівлі з окупованими територіями", - написав він.
 
За словами Бобровнікова, загалом йому надходило 5 попереджень, щодо ризиків його життю через розслідування "справи Ендрю".
 
Як відомо, влітку 2015 року в Луганській області під Щастям загинули двоє членів зведеної мобільної групи, ще четверо отримали поранення.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter