Июнь 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Январь 23, 2017

На ICTV оновлені «100 хвилин з Оксаною Соколовою»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

29 січня Оксана Соколова повертається в ефір телеканалу ICTV. «100 хвилин з Оксаною Соколовою» – це оновлений формат підсумкової програми «Факти тижня». Про це повідомляє прес-служба каналу.

Ключова відмінність нової версії – більша ставка на експертні позиції, пошук невідомих версій відомих подій, емоційну та яскраву подачу найцікавіших фактів тижня. 

Проект розвиватиме свій фірмовий динамічний стиль, уміння говорити  просто про складне, відкрито про приховане. Робитиме ставку на експертів, а не чутки, на конструктив, а не хаос, на оптимізм, а не  пошук зрадників. 

Оксана Соколова: «Чотири місяці поза ефірної паузи пролетіли як один день. Але дали мені безмежну кількість нових вражень, нових знань, нових поглядів. Повертаюсь з новими ідеями - у команду своєї мрії. Сьогодні, без перебільшення, «Факти тижня» мають найсильнішу редакторсько-репортерську команду країни. І сто хвилин якісного яскравого контенту – нам по плечу!»   

Представляти 100 хвилин фактів тижня Оксані Соколовій тепер допомагатиме  співведучий. Ним стане один з репортерів «Фактів тижня»  Сергій Кудімов. Сергій має більш ніж 15-річний досвід роботи на телебаченні, зокрема в інформаційному мовленні. До команди ICTV приєднався у квітні 2015 року.

Прем’єра  нової програми 29 січня. Підсумковий проект виходитиме традиційно щонеділі о 18:45.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter