Июнь 26, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 22, 2017

Гендиректор каналу 24 звернувся до СБУ

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Генеральний директор 24 каналу Роман Андрейко направив відкритий лист Голові СБУ Сергію Грицаку з приводу візиту до офісу СБУшників.
 
Наводимо текст листа: 

"... Мені стало відомо про те, що вчора ввечері двоє офіцерів очолюваної Вами Служби безпеки України навідувалися до будинку, де знаходиться офіс 24 каналу. Але, з незрозумілих, поки що, для мене причин, цей візит Ваші підлеглі намагалися залишити в таємниці. А спілкування зводилося до розпитування вахтера та інших осіб біля будинку.

Пред’явивши посвідчення капітана СБУ (на жаль, прізвище ніхто не запам’ятав), один із офіцерів розпитував про те чи «все тут в порядку із 24 каналом» та «хто в них засновники і як взагалі справи». Інший Ваш підлеглий посвідчення не показав взагалі.

Хочу звернутися до Вас, шановний Василю Сергійовичу, відкрито та запитати чи можу я бути корисним для очолюваної Вами Служби Безпеки у її надважливих завданнях? Прошу по можливості дати відповіді на такі запитання:
Чи справді вчорашній візит до офісу нашого телеканалу був візитом офіцерів СБУ, чи особи, що навідалися до нас та задавали незрозумілі запитання, були самозванцями?
Чи справді сучасні методи отримання інформації про засновників та керівників ЗМІ включають в себе опитування вахтерів?
Чи був вчорашній візит офіцерів СБУ “ознайомчим” в рамках якогось провадження, що відкрито в Службі і якщо так – то що це за провадження? І чи слід мені, як керівнику 24 каналу, або засновникам каналу, про яких розпитували Ваші офіцери, підготуватися до наступних візитів?
Зі свого боку хочу запевнити Вас, шановний Василю Сергійовичу, що 24 канал стояв і буде стояти на сторожі інтересів Держави Україна. Ми робили це до Революції Гідності і під час Майдану. Ми продовжуємо робити це зараз, коли Україна фактично знаходиться у стані війни. І я щиро сподіваюся, що наші з вами цілі є спільними", - йдеться у листі.

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter