Июль 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Июль ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    
Февраль 27, 2017

Стартує конкурс PR-проектів PRAVDA Awards 2017

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

1 березня розпочинається реєстрація заявок на XI всеукраїнський конкурс PR-проектів PRAVDA Awards 2017. Про це повідомляється у прес-релізі.
 
Провідні українські та зарубіжні спеціалісти – представники агентств і компаній – оберуть роботи, які встановлюють стандарти для всієї PR-галузі України. Прийом проектів триватиме до 31 березня 2017 року.
 
Традиційно, учасники змагатимуться за нагороди у наступних номінаціях:
«Найкреативніший проект» – за найбільш оригінальне рішення в рамках PR-кампанії:
категорія «Великі проекти» (бюджет більше 150 000 грн. без урахування податків);
категорія «Малі та малобюджетні проекти» (бюджет менше 150 000 грн. без урахування податків)
 
«Найефективніший проект» – за найбільш ефективне вирішення поставленої задачі за допомогою PR-інструментарію на базі етичних стандартів:
категорія «Великі проекти» (бюджет більше 150 000 грн. без урахування податків)
категорія «Малі та малобюджетні проекти» (бюджет менше 150 000 грн. без урахування податків)
 
«За розвиток соціуму» – за найбільш значущий внесок у розвиток суспільства та його позитивну трансформацію. Номінація актуальна для таких установ, як громадські та волонтерські організації.
PRAVDA Awards – міжнародний конкурс PR-проектів, який встановлює стандарти PR-ринку та є провідником світових трендів. Кожен, хто бажає залишити слід в історії сучасного PR, може ознайомитись з умовами конкурсу на сторінці PRAVDA Awards у Facebook та  зареєструвати свій кейс за адресою https://goo.gl/forms/jYsYX1nfNIQExFD23.
 
Оксана Рудюк, голова Української Асоціації зі зв'язків з громадськістю (UAPR): «PRAVDA Awards – не просто престижна нагорода за гарну роботу. Конкурс допомагає нам розвивати культуру комунікацій і формувати спільноту професіоналів – сильних і освічених людей дії, які вбачають у комунікаціях реальний інструмент для розвитку на всіх рівнях – починаючи від окремої особистості та закінчуючи цілою країною».
 
Ірина Раненко, голова організаційного комітету PRAVDA Awards: «Символічно, що PRAVDA Awards ХІ проходить під гаслом «майбутнє, що настало». Сьогодні спеціалісти з комунікацій працюють із трендами, які зараз з’являються та впроваджуються настільки швидко, що одразу переходять на рівень реалій та нашого повсякденного життя. І чи то контент-маркетинг, чи агенти впливу, чи відносно класичні PR-інструменти – все пропускається через трендовий фільтр (наприклад, постправда у 2016 році). Змінюються підходи до комунікацій, інструментарій, канали. Незмінним залишається лише прагнення ефективності та чітких переконливих KPI».
 
За детальною інформацією щодо участі у конкурсі звертайтеся на e-mail pravda.awards2016@gmail.com Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter