Июль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 10, 2017

У вокальних боїв на «Голос країни-7» нові правила: можна "красти" без меж

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Цієї неділі, 12 березня, о 21:00 у проекті «Голос країни-7» на телеканалі «1+1» розпочнеться новий етап - «вокальні баттли». Команди Сергія Бабкіна, Джамали, Потапа і Тіни Кароль укомплектовані шістнадцятьма талановитими вокалістами, з яких їх наставники сформують дуети для виступу на сцені. Вийти переможцем з «вокального бою» і продовжити участь у проекті зможе лише один учасник.
 
Як повідомляє прес-служба телеканалу, в цьому році в правилах «вокальних боїв» з'явилося нововведення: кожен тренер може «вкрасти» необмежену кількість вподобаних вокалістів з іншої команди. «Вкрадений» учасник відправляється в спеціальну «неонову кімнату», де на чотирьох стільцях можуть розміститися врятовані кожним з тренерів вокалісти. Загострення пристрастей посилюється за рахунок того, що «вкрадений учасник» до останнього не знає, чи залишиться він в проекті, адже тренер у будь-який момент може врятувати іншого вокаліста і віддати йому місце в «неонової кімнаті».
 
«Крадіжка» - це шанс для учасника, адже він продовжує свою боротьбу в проекті навіть сидячи в «неонової кімнаті», - каже Тіна Кароль.
 
«Я чула, як відбуваються «баттли» і, мабуть, найбільше боялася саме цього етапу, тому що перед кожним тренером буде стояти складний вибір», - поділилася Джамала.
 

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter