Апрель 26, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 24, 2017

DIVAN.TV підписав договори з американським і німецьким пізнавальними каналами

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

DIVAN.TV 1 квітня поповнить сервіс двома популярними у всьому світі пізнавальними каналами History і Da Vinci Learning. Про це повідомляється у прес-релізі.

"Формат каналу History актуальний для будь-якого віку і різних інтересів, тому підтвердження 500+ млн глядачів по всьому світу. Ми раді, що увійшли до лав топових каналів і дали можливість абонентам з України приєднається до перегляду History за допомогою сервісу DIVAN.TV. "- прокоментував Геннадій Невмержицький, директора МБГ Україна, офіційного дистриб'ютора каналу History в Україні.

Широкий спектр передач Da Vinci Learning адаптований для всіх вікових груп, так само не залишить глядача без уваги. Навчальні передачі на каналі доступні не тільки українською мовою, а й англійською, що допоможе пізнавати і вивчати. DIVAN.TV надає корисну функцію запису ефіру  Da Vinci Learning  протягом цілого місяця, що надасть користувачеві можливість переглянути улюблену передачу в зручний момент.

Вам більше не потрібно набирати величезну кількість нудних книг і журналів на різні тематики для того щоб дізнатися щось нове, ми зробили це за Вас. DIVAN.TV пропонує перегляд c будь-якого девайсу каналів History  і Da Vinci Learning, які дають можливість зануритися в світ історії, познайомитися з легендами футболу, побувати в найкрасивіших і незвіданих місцях на карті, приєднатися до колекціонерів з усього світу, може і в тебе знайдеться старовинна монета. Дивись канал Da Vinci Learning на сервісі DIVAN.TV  вже сьогодні, History буде доступний для перегляду з 1 квітня.

DIVAN.TV - це міжнародний інтерактивний сервіс телебачення на всіх пристроях: Smart TV, планшеті, смартфоні, медіа приставках та комп'ютері. Сервіс доступний в 200 країнах світу без контрактів і додаткового обладнання. Для доступу до сервісу досить підключення до Інтернет, дротове або бездротове Wi-Fi. Технологія трансляції також адаптована для роботи в мобільних мережах 3G.

History  - канал веде мовлення на 39 мовах на 155+ територіях. Ініціатива запуску History належить провідним медіакомпаніям США: Rogers Media, Disney-ABC Television Group і NBC Universal. Телеканал HISTORY був переможцем в номінації: "Кращий зарубіжний розважальний телеканал". Вперше в ефір канал вийшов 1 січня 1995р.

Da Vinci Learning - науково-освітній телеканал для дітей і дорослих, який вийшов в ефір 15 вересня 2007 року. В ефірі телеканалу виходять наукові програми присвячені  природі, Землі, техніці, людині і культурі. Аудіторія каналу становить мільйони глядачів по всьому світу, канал транслює 16 локалізованих версій в 100 країнах.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter