Май 26, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 28, 2017

Майкл Щур буде вести програму на радіо Армія FM

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Військове радіо Армія FM оновлює сітку мовлення. Головна мета – зробити контент цікавим, не лише для військових, але й для цивільного населення, яке проживає у зоні АТО. Про це під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив Олексій Макухін, радник міністра оборони України з питань комунікацій, повідомляє uacrisis.
 
«Армія FM має найбільше покриття у зоні АТО, 15 міст. Але окрім розширення географічного, наша мета – адаптація контенту мовлення, щоб він був цікавим не лише військовим,  які лишаються нашою головною цільовою аудиторією, але й населенню, яке знаходиться у зоні АТО», – зазначив він. Говорити в ефірі планують на теми цивільного та військового співробітництва, КПВВ, соціальних виплат, співпраці з силовиками та місцевими органами влади тощо.

«У силу пропаганди, комунікація з місцевим населенням та військовослужбовцями є слабкою. Вона посилюється, але пропаганда дуже потужна. Програма «Точка доступу» та теми у інших авторських програмах мають на меті налагодити комунікацію, діалог, щоб можна було включити Армія ФМ і зрозуміти, що нам теж болить проблеми цивільних, і що вони можуть звертатися до військових і бути корисними один одному», – пояснила Ірина Сампан, головна редакторка військового радіо Армія FM.

«Привіт в АТО» – найпозитивніша, найтепліша програма. У ній ми наводимо комунікацію між військовими та цивільними», – розповіла ведуча Альона Кравченко. У ранковому шоу «Рота, підйом!» завжди багато дзвінків, є свої постійні слухачі у Луганську. Є і тематичні програми, присвячені, наприклад, літературі чи бізнесу. Передача «Сектор Л», присвячена сучасній українській літературі, у тому числі, ветеранській. «Коли це все закінчиться, у нас залишаться спогади, література. Люди мають про це знати, читати цю літературу. Це не лише щось художнє, є і документалістика», – розповіла ведуча Катерина Потапенко. У програмі «Veterano бізнес» Леонід Остальцев запрошує ветеранів, які після демобілізації змогли розпочати свою справу. «Ми говоримо про те, як відкрити свою справу, як краще це зробити, сподіваємося, що ми мотивуємо інших підняти свої п’яті точки і щось робити»,- зазначив він.

Армія FM також розширює випуски новин, запускає міжнародні новини з гарячих точок, де, зокрема є український контингент миротворчих місій. А по суботах свою програму на радіо буде вести Майкл Щур, розповідаючи у своєму стилі про новини та «перемоги» з «ДНР» та «ЛНР».Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter