Апрель 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Апрель ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 2
10
12
14
15
17
26
28
     
Март 31, 2017

Нацрада дозволила НСТУ мовлення в зоні АТО

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Національна рада надала дозвіл на тимчасове мовлення на території проведення АТО чотирьом мовникам – Національній суспільній телерадіокомпанії України, ТОВ «ТРК «Галичина», м. Львів, ТОВ «Інформаційне агентство «Правдатут», м. Вишневе Київської області, ТОВ «Комунікаційне агентство «Сума технологій», м. Харків. Про це повідомляється на сайті Нацради.
 
Водночас регулятор задовольнив клопотання ТОВ «ТРК «Праймедіа», м. Львів щодо відмови від тимчасового мовлення з використанням частот у Костянтинівці та Волновасі Донецької області.
 
Суспільний мовник - другий канал Українського радіо – «Радіо Промінь» - мовитиме на частоті 103,1 МГц у м. Костянтинівці Донецької області, «ТРК «Галичина» - на частоті 96,5 МГц у м. Волновасі Донецької області, а ТОВ «Комунікаційне агентство «Сума технологій», яке транслюватиме програми «Армія ФМ», - на частоті 98,5 МГц у м. Щасті Луганської області.
 
Також на 22 телевізійному каналі в м. Волновасі Донецької області виходитимуть передачі телеканалу «Правдатут». Мовлення відбуватиметься у цифровому стандарті DVB-T.
 
Нині на цьому телевізійному каналі також транслюються передачі «1+1», «Донбас», «5», «ДоТеБе», «UA:Перший».
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter