Июнь 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Апрель 20, 2017

Divan.TV покращив якість зображення

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

На преміум HD каналах, які доступні в тарифних пакетах «Престижний», «VIP» та «Фільмовий +HD», Divan.TV підняв бітрейт і оптимізував потік переданих пакетів даних, що дозволило збільшити якість передачі зображення в 1,5 рази. Про це повідомляється у прес-релізі компанії.
 
Це дає можливість всім користувачам Divan.TV отримувати ще більше задоволення від перегляду HD каналів з поліпшеним зображенням на всіх пристроях, від мобільного додатку до Smart-телевізорів з максимальною діагоналлю. Нова якість зображення вже доступна на всіх напрямках сервісу: як в прямому ефірі, так і в записі улюблених телепрограм і фільмів, які зберігаються в «ТВ Архіві».
 
«Divan.TV постійно покращує якість сервісу за всіма напрямками. Сервіс працює і доступний більш ніж в 200-х країнах світу, саме тому так важливо відповідати світовим стандартам телебачення високої чіткості». Так прокоментував обновлення Product Director в Divan.TV Євген Куцарський. 
 
Користувачів звичайних каналів також чекають приємні зміни. Оновлене обладнання на Divan.TV надало можливість сервісу на порядок поліпшити якість зображення на каналах, які ще не  поспішають переходити в HD-формат.
 
DIVAN.TV – це перший міжнародний інтерактивний сервіс телебачення доступний на всіх пристроях: Smart TV, планшет, смартфон, медіа приставках і комп'ютері. Сервіс надає перегляд контенту в 200 країнах світу без контрактів і додаткового обладнання. Для доступу до сервісу достатньо підключення до мережі Інтернет, дротове або бездротове Wi-Fi. Технологія трансляції також адаптована для роботи в мобільних мережах 3G.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter