Июнь 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная
Май 17, 2017

Восени на екрани виходить «Ржака» і «У полі», створені за підтримки Держкіно

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

15 травня Державному агентству України з питань кіно було представлено 2 завершених виробництвом фільми: короткометражний художній фільм Олександра Шкрабака "У полі" та повнометражний художній фільм Дмитра Томашпольського "Ржака". Про це повідомляє Держкіно.

Режисер фільму «Ржака» Дмитро Томашпольський, продюсер - Олена Дем’яненко. Оператором стрічки є Дмитро Юріков.
Картина створена кінокомпанією «Гагарін Медіа» за підтримки Держкіно України та за участі Національної кіностудії ім. О. Довженка. 

Проект «Ржаки» став одним із переможців 7-го конкурсного відбору Держкіно. Фільм отримав державну фінансову підтримку розміром 10 млн грн., що становить 50% загального бюджету картини.

Слоган фільму: «Ржака або смерть!». Фільм розповідає про видатного режисера арт-хаусу, якого примушують зняти комедію. Його вб'ють, якщо він не розсмішить спеціально відібраних дванадцятьох експертів. Але як це зробити, коли ти не вмієш знімати комедії та у твоєму розпорядженні є тільки хвора клоунеса і клоун-невдаха, котрого вигнали з училища за профнепридатність?..

У стрічці знялися: Олександр Мірошниченко, Анастасія Євтушенко, Віктор Стороженко, Олександр Ігнатуша, Сергій Дерев’янко, Тамара Плашенко, Анатолій Черков, Артем Мяус, Ольга Арутюнян, Анатолій Падука та ін.

Зйомки проходили в Києві, здебільшого на Національній кіностудії імені Довженка. 

На великі екрани «Ржака» вийде вже восени цього року.
Трейлер фільму: https://www.youtube.com/watch?v=tev-8eI6IT8


Виробництво короткометражного художнього фільму «У полі» здійснила компанія Fresh Production Group за державної підтримки, яка становить 1 млн грн. Для режисера та автора  сценарію Олександра Шкрабака картина стала дебютною. Продюсери фільму - Юлія Чернявська і Олег Щербина.

Україна, сьогодення. Війна. Батько дізнається про загибель сина. Тіло залишилось на території, контрольованій сепаратистами. Щоб знайти і 
повернути тіло сина додому, батько відправляється у зону бойових дій... 
Кінопроект «У полі» став одним із переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно. Зйомки фільму проходили у Київській області. Оператор – Євген 
Козеко. Головні ролі у стрічці виконали Василь Баша та Юрій Одинокий.

Прем’єра фільму «У полі» відбудеться восени цього року.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter