Июнь 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Июнь ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
12
13
21
23
27
28
29
30
Май 17, 2017

На Divan.TV транслюватимуть CNN і Cartoon Network

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Divan.TV поповнив свою колекцію телеканалів, підписавши контракт на трансляцію двох відомих у всьому світі каналів: CNN та Cartoon Network. Про це повідомляється у прес-релізі.
 
Новинний і мультиплікаційний провідні канали світу вже доступні в Україні для користувачів тарифів «Оптимальний», «Престижний», «VIP» та «Дитячий». 
 
Cartoon Network є одним з найбільших телеканалів для дитячої аудиторії. В одному місці зібрані не тільки найсучасніші мультфільми, але і всіма улюблені роботи, такі як «Том і Джері», «Скубі Ду» і багато інших. При цьому бібліотека Cartoon Network постійно оновлюється. Телеканал вже доступний в Україні для всіх абонентів Divan.TV, які користуються тарифами «Оптимальний», «Престижний», «VIP» та «Дитячий». Тепер батьків не буде мучити питання, чим зайняти свою дитину, особливо в літній період, коли з'являється багато вільного часу. 
 
Також на Divan.TV з'явився всесвітньо відомий телеканал CNN (Cable News Network - Кабельна Новинна Мережа). Компанія CNN перша в світі запропонувала формат 24-годинного мовлення новин та по сьогоднішній день вважається одним з кращих телеканалів у своїй сфері, з багатомільйонною аудиторією по всьому світу.
 
«Ми постійно прагнемо додавати в трансляцію нові канали, тим самим розширюючи аудиторію Divan.TV. Говорячи про такі канали, як CNN і Cartoon Network, то для нас це неабияке досягнення. Ми вважаємо, що доступ до таких телеканалів зі світовим ім'ям повинен бути у кожної людини, яка йде в ногу з часом.» Так прокоментував підключення каналів Аркадій Канюка, Генеральний директор Divan.TV.
 
Divan.TV надає можливість своїм передплатникам дивитися кращі телеканали з усіх пристроїв з підключенням до мережі Інтернет: Smart TV комп'ютери, планшети і смартфони.
 
DIVAN.TV – це перший міжнародний інтерактивний сервіс телебачення доступний на всіх пристроях: Smart TV, планшет, смартфон, медіа приставках і комп'ютері. Сервіс доступний в 200 країнах світу без контрактів і додаткового обладнання. Для доступу до DIVAN.TV достатньо підключення до Інтернет. Технологія трансляції також адаптована для роботи в мобільних мережах 3G. 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter