Июль 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Май 29, 2017

Леонід Кантер зніме фільм про загиблого в АТО співака Василя Сліпака

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Про долю Василя Сліпака, який залишив кар'єру оперного співака, пішов захищати Україну простим солдатом і загинув, знімуть документальний фільм «Міф».
 
Робота над фільмом триває вже понад півроку.
Автори фільму: Леонід Кантер та Іван Ясній побували на позиціях, де розташований батальйон Василя ще восени. Спілкувалися з його побратимами на фронті, колегами по волонтерській роботі. Зустрілися з його однокласниками, друзями дитинства, учителями, викладачами Консерваторії у Львові. Знімальна група також була у Парижі, де Василь прожив 19 років, спілкувалася з його оточенням там.

«Дуже важливо донести до людей мотивацію добровольця. Це суть тих фільмів, які ми робили досі – і “Добровольців божо ї чоти”, і “Війни за свій рахунок”. Ми намагаємось створити фільм, який буде зрозумілим і за кордоном, і в Україні за багато років , коли ці події вже увійдуть в історію», - поділився режисер фільму Леонід Кантер.
 
На сьогодні власними силами завершено  зйомки на Сході України, у Львові та Франції. Робота над фільмом перейшла в завершальну стадію. 
 
Щоб зробити  постпродакшн фільму, команда "Міфу" звернулася до колективного фінансування. Долучитися до проекту можна через Спільнокошт
Зібрані кошти покриють витрати на монтаж, графіку, озвучення, кольорову корекцію, корекцію зображення пошкоджених архівних кадрів і створення анімаційних епізодів. Автори зазначають, що у випадку, якщо сума зібраних коштів перевищить заявлену, це допоможе у просуванні фільму на міжнародних кінофестивалях.
 
«Цим фільмом ми хочемо розповісти, хто і чому воює за нас на Сході, адже далеко не всі це розуміють, особливо за кордоном. Про це не раз у своїх інтерв’ю говорив і сам Василь», – коментує співпродюсер фільму Діана Карпенко. 

 
Нагадаємо, український оперний співак, соліст Паризької Ґранд-опери Василь Сліпак загинув від кулі снайпера під час бойових дій на Сході 29 червня 2016 року. "Міф" - це був його позивний.

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter