Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 8, 2017

«Медіа Група Україна» створила систему вимірювання IPTV і OTT телебачення

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

«Медіа Група Україна» і компанія Digital Screens дали офіційний старт своєму майже стартапу Deepmetrics.tv. Проект націлений на створення інструментів вимірювання IPTV і OTT телебачення, збору і аналізу Big Data, моделювання патернів телеперегляду, аналізу телевізійної реклами в реальному часі.

В рамках презентації була представлена базова продуктова лінійка: TV Report Basic - щомісячний оглядовий звіт про цифровий телеперегляд; TV Report PRO - індивідуальні аналітичні звіти і вихідні дані для мовників та правовласників; SaaS система TVMetr Online - для самостійної роботи з даними телеперегляду і унікальна система ADBlast Online, що базується на машинному навчанні, здатна розпізнавати та аналізувати телевізійну рекламу на телеканалах.

Всі продукти, крім TV Report PRO будуть доступні для тестування безкоштовно. TV Report PRO буде персоналізованим платним продуктом.

Дані для Deepmetrics вже беруться з Інтерактивного TV Укртелекому, OLL.TV і Партнерської мережі OLL.TV.

Олексій Куракін, директор з розвитку бізнесу Медіа Групи Україна: «Ми назвали проект «Цифрова лабораторія аудіовізуальних вимірювань». Це історія про систематизацію даних цифрового телеперегляду, про інструменти моделювання, що не вимірюється прямими методами, великі дані, про розвиток наукомістких технологій. І звичайно про бізнес - в наших планах комерціалізувати продукт. Всі технології та продукти Deepmetrics - нашої власної розробки і ми цим пишаємося».

Офіційна сторінка проекту: www.deepmetrics.tv. 

Компанія Digital Screens розвиває бренди OLL.TV та Xtra TV. У 2014 році Digital Screens однією з перших в Україні запровадила OTT-технологію в межах стратегію розвитку інтерактивного телебачення OLL.TV. Восени 2015 року Xtra TV в складі Digital Screens отримав ліцензію DTH-оператора з правом мовлення по всій Україні. 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter