Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 26, 2017

Олена Шабашкевич перейшла з Bigmir.net в «Медіа Групу Україна»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

З червня до команди професіоналів «Медіа Група Україна» приєдналась  Олена Шабашкевич. На позиції директора з розвитку інтернет-проектів Олена буде формувати стратегію розвитку цифрових медіа та забезпечувати повний цикл підтримки бізнесу Медіа Групи в інтернет.
 

Олена Шабашкевич має понад 15 років управлінського досвіду в таких компаніях, як KP-Media, New Frontier Media Group, Linea12-ETC, UMH Digital Ventures.
З 2011 року працювала директором проекту Bigmir.net.

Євген Лященко, директор медіа-холдингу «Медіа Група Україна»: 
«Розвиток цифрових активів Групи - одне з ключових завдань, яке стоїть перед нашим бізнесом. В управлінні Групи знаходиться пул ресурсів з величезним потенціалом: це, перш за все, сайти Сегодня.ua і Vogue.ua, представництва наших ТВ-каналів в YouTube і соцмережах. Це багатотисячна аудиторія, яку ми маємо намір і надалі збільшувати за рахунок виробництва якісного контенту. Шукати і реалізовувати способи ефективної монетизації, виводити наші інтернет-проекти на рівень рентабельності і прибутковості - це те бізнес-завдання, яке Група ставить перед Оленою. Досвід і компетенції Олени дозволяють нам розраховувати на реалізацію наших найсміливіших планів».

Олена Шабашкевич, директор з розвитку інтернет-проектів «Медіа Група Україна»: 
«Нові медіа та сайти Медіа Групи Україна вже сьогодні є в багатьох сегментах законодавцями моди і трендів, взаємодіють з багатомільйонною аудиторією. Розвивати такі ресурси - виклик і амбітне завдання для мене. Впевнена, що з командами професіоналів, які працюють в проектах Групи, ми зможемо досягти поставлених цілей».ТОВ «Медіа Група Україна» – медіа-холдинг, який об'єднує національний телеканал загального інтересу «Україна», телеканал «НЛО TV», «Індиго TV», тематичні канали «Футбол 1» і «Футбол 2», «Регіональну Медіа Групу» (канали «Донбас», «34 канал», «Сигма»), сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз» (OLL.TV, Xtra TV, Ukraine.TV), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema і холдинг «Сьогодні Мультимедіа». За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби ТОВ «Медіа Група Україна»: press@mgukraine.com.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter