Июнь 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июль 3, 2017

MONATIK став третім тренером «Голос.Діти-4»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Третім тренером проекту «Голос.Діти-4» стане популярний український артист і тренер «Голосу.Діти-3» MONATIK. Про це повідомляє прес-служба каналу «1+1».
 

«Бути тренером «Голосу.Діти» - це велика відповідальність і честь, і я дуже радий, що знову зможу стати частиною цього проекту. Спочатку я хвилювався, але потім подумав, що ми це робимо не для себе, а в першу чергу для дітей, адже це єдиний проект, у якому наші дітки можуть розвиватися, як артисти, а ми, як тренери, можемо в них відкрити щось більше», - розповів MONATIK.

Також MONATIK розповів про своє ставлення до нового тренерського складу «Голосу. Діти-4»: «У цьому році буде дуже цікавий склад, адже з усіма тренерами я в теплих відносинах, тому це буде дружня боротьба».
 
Четвертий сезон проекту «Голос.Діти» телеглядачі «1+1» побачать вже в новому телесезоні.

«Голос.Діти» - це єдине вокальне дитяче шоу України, яке виходить на телеканалі «1+1» з 2012 року. Проект - адаптація голландського формату компанії Talpa «The Voice Kids». Учасниками є діти у віці від 7 до 14 років.
 
MONATIK - «Артист року» за версією М1 Music Awards, володар премій «Хіт року», «Альбом року», «Відео року», мультиартист і композитор. Працює у таких сучасних напрямах, як pop, new disco, indie pop, synthpop.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter