Июль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июль 6, 2017

Телеканал «1+1» із ведучим Горбуновим оголосив #танціззіркамиchallenge

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал «1+1» розпочав грандіозний #танціззіркамиchallenge, в рамках якого стане відомо, які зірки візьмуть участь у легендарному проекті. Беззмінним ведучим проекту залишиться Юрій Горбунов. Про це телеведучий повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах, опублікувавши відео, яке і розпочало #танціззіркамиchallenge.
 
«Десять довгих років Україна чекала на повернення легендарних «Танців з зірками». І ось цей момент настав! Тепер всім цікаво, хто кине виклик танцювальному мистецтву. Отже, пані та панове, ми починаємо #танціззіркамиchallenge», - сказав Юрій Горбунов у відео.

Юрій Горбунов передав «челендж» Наталі Могилевській , але поки головною інтригою залишається - у якій ролі повернеться до проекту співачка, яка 10 років назад підкорила глядачів незабутніми танцями.
Протягом наступних декількох тижнів зірки передаватимуть одне одному #танціззіркамиchallenge, поки глядачам не стане відомий повний зірковий склад проекту. На відео знамениті артисти продемонструють перші танцювальні па та відкриють ім’я наступного учасника «Танців з зірками».

Нагадаємо, за правилами проекту, десять професійних танцюристів складають пари українським зіркам, які на очах у телеглядачів під час прямих ефірів повинні продемонструвати свої танцювальні здібності. Виконання десяти танцювальних композицій оцінюють телеглядачі та професійне журі.

Оновлений проект «Танці з зірками» телеглядачі «1+1» побачать вже у новому телесезоні.

«Танці з зірками» — міжнародний телевізійний проект, що був започаткований у Великій Британії у 2004 році на телеканалі ВВС під назвою «Strictly Come Dancing» і став популярним у багатьох країнах світу. Побивши всі рейтинги на телеканалі ВВС, «Танці з зірками» із ще більшим тріумфом пройшли на телеекранах 16 країн світу, зокрема у Аргентині, Австралії, Австрії, Бельгії, Бразилії, Чилі, Данії, Чехії, Естонії, Фінляндії, Німеччині, Угорщині, Ізраїлі, Індії, Італії, Мексиці, Нідерландах, Новій Зеландії, США, Польщі, Іспанії, Росії та Норвегії.Телеканал «1+1» оголошує #танціззіркамиchallenge
 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter